Menu

24-godzinny, charytatywny bieg dla Nataszy

Trwa zbiórka na turnus rehabilitacyjny dla 12-letniej mieszkanki Boguszowa-Gorc Nataszy Liedke. Już na początku grudnia odbędzie się 24-godzinny Bieg Charytatywny, by zebrać pieniądze na ten cel. Pomożecie ? Pobiegniecie ?
 

24-godzinny, charytatywny bieg dla Nataszy

Natasza cierpi na Zespół Coffina-Siris. To zespół wad wrodzonych, uwarunkowany mutacjami genetycznymi. Opóźniony rozwój psychoruchowy, niepełnosprawność intelektualna, opóźniony rozwój mowy czy obniżone napięcie mięśniowe to tylko niektóre z problemów, z jakimi zmaga się dziewczynka.

2 grudnia wystartuje 24-godzinny Bieg Charytatywnym, z którego całe wpisowe zostanie przekazane dla Nataszy Liedke. Celem jest uzbieranie funduszy na kolejny turnus rehabilitacyjny.  "Cegiełka" za start w biegu to minimum 30 zł - poprzez wpłatę na konto zbiórki - https://pomagam.pl/b37d3g w tytule wpłaty: swoje imię i nazwisko, DAROWIZNA bieg 24H dla NATASZY

Miejsce: Ośrodek „Góra Dzikowiec” w Boguszowie-Gorcach
START: sobota - 02.12.2023 – od godz. 12:00
KONIEC: niedziela - 03. 12.2023 – do godz. 12:00


Organizatorem biegu jest Grupa Biegowa Dzikowiec, Gmina Miasto Boguszów-Gorce, Ośrodek Sportu i Rekreacji w Boguszowie-Gorcach i Ośrodek „Góra Dzikowiec” w Boguszowie-Gorcach.

To Wy wybieracie, o której godzinie ruszycie na trasę. Ważne żeby zakończyć do 12:00, 3 grudnia. Trasa to ok. 6,7 km pętla pod Dzikowcem - znana wielu osobom - trasa Nor-Dzik Walking. Będzie można ją pokonać raz, a najwięksi śmiałkowie nawet 24. A może więcej pętli? - limit to 24 godziny! Trasa przebiega w terenie leśnym, bez dużych przewyższeń.
Obowiązuje technika dowolna - można biec, iść z kijami, spacerować, iść/biec z psem.
Zapraszamy wszystkich - tych dużych i tych małych biegaczy też! Dla najwytrwalszych nagrody! Dla wszystkich medale!
- informują organizatorzy.adm
foto: pos/ użyczone
redakcja@walbrztych24.com

Komentarze

K (29 października 2023 1:33)
Liedtke*
o (28 października 2023 10:25)
Niech mu Obajtek pomoże. Kasiasty jest.

Dodaj komentarz

Będą pomagać bezdomnym w godnych warunkach

Lampki choinkowe włączy Mikołaj. Będzie też Mikołajkowa Parada...

Jak pomóc bezdomnym - ruszyła akcja ''Zima''

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij