Menu

Nocny pożar elektoroodpadów

Cztery zastępy straży pożarnej gasiły pożar jaki wybuchł w nocy w Strzegomiu. Paliły się elektrośmieci.  

Nocny pożar elektoroodpadów

Pożar wybuchł około 1 w nocy z czwartku na piątek w punkcie zbiórki i segregacji odpadów w Strzegomiu. Płonęły baterie i akumulatory. Po dwóch godzinach strażakom udało się opanować ogień. Co było przyczyną pożaru na razie nie wiadomo. Nikt nie odniósł żadnych obrażeń.adm
foto: Ksrg Osp Goczałków
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Monthy Phyton (27 października 2023 13:32)
No i się samo zutylizowało. EKO utylizacja. Tak samo będzie rozwiązywany problem baterii aut elektrycznych. Tu chodzi o kasę a nie ekologię .
Goldmann (27 października 2023 11:54)
,,zawsze to tańsze ,, niż utylizacja,,,a straż przyjeżdża w gratisie,,
Ekoterroryta (27 października 2023 10:26)
Cytuję użytkownika: RKM
Palą się akumulatory w samochodach,autobusach,palą się na wysypiskach czy tam skupach a eko-zje...by będą pierd....olić jakież to wspaniałe i przyjazne dla środowiska.
Bo dym jest eko
Ten (27 października 2023 10:24)
" nocny pzar"
RKM (27 października 2023 10:14)
Palą się akumulatory w samochodach,autobusach,palą się na wysypiskach czy tam skupach a eko-zje...by będą pierd....olić jakież to wspaniałe i przyjazne dla środowiska.

Dodaj komentarz

pożar  |   Strzegom  |   strażacy  |  

Uratowali uwięzioną sarnę

Kupiła telefon, dostała tani zegarek

Zmiany w dowództwie Straży Pożarnej w Wałbrzychu

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij