Menu

Posypały się mandaty za jazdę po lesie

Mandatami po 1000 zł zostali ukarani dwaj motocykliści, którzy jeździli po zboczu Góry Borowej. W sumie zatrzymano trzech motocyklistów. Z kolei w Rudawach Janowickich zatrzymano 8 kierowców quadów, którzy jeździli po lasach. 

Posypały się mandaty za jazdę po lesie

Działania patrolowe na Lasockim Grzbiecie, w ramach akcji "Stroisz 2023", prowadzili strażnicy leśni z Nadleśnictwa Kamienna Góra oraz Nadleśnictwa Jawor.

-  W trakcie patrolu ujawnili grupę motocyklistów trawersujacych zbocze Borowej Góry w otulinie Karkonoskiego Parku Narodowego oraz na obszarze Natura 2000. - informują leśnicy.

Zatrzymano trzech motocyklistów. Dwóch z nich ukarano mandatami po 1000 zł, wobec jednego kierującego zostanie sporządzony wniosek o ukaranie do sądu.

Nocny rajd quadami po lesie 

Z kolei w Rudawach Janowickich zatrzymano 8 kierowców quadów, którzy jeździli po lesie. Kierowców quadów zatrzymała Straż Leśna z Nadleśnictwo "Śnieżka", Lasy Państwowe i Nadleśnictwo Kamienna Góra. Zatrzymani to, jak informuje Karkonoski Park Narodowy, 8 mieszkańców województwa lubuskiego, "którzy urządzili sobie nielegalny rajd po lasach". Wszyscy zostali ukarani mandatami w wysokości tysiąca złotych. adm
foto: Nadleśnictwo Kamienna Góra / 
Karkonoski Park Narodowy
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Marcel (5 listopada 2023 19:07)
Cytuję użytkownika: Las
Zapraszamy w łikendy na niebieski szlak ze Strugi do zamku Cisy. Las, park krajobrazowy i tłumy krosowców. Masyw Trójgarbu również wymaga stałych kontroli, bo tam jeździ mafia z koneksjami.
To prawda, to mafia homoseksualistów, kiedyś będąc na grzybach usłyszałem ryk silników, wdrapałem się po wzgórzu by dostrzec, że na polanie po drugiej stronie wzgórza zjechało się około 15 osób, na miejscu rozłożono coś na zasadzie płachty, mężczyźni rozebrali się do naga a sytuacja przerodziła się w homoseksualną orgię. Po około 20 minutach dojechali kolejni, osoby znające temat wiedzą o kogo chodzi i co na celu mają te tajemne satanistyczne spotkania. Mi się udało niepostrzeżenie oddalić z tego miejsca. Teraz już tam nie chodzę. Pozdrawiam
Romber (4 listopada 2023 10:19)
można też zainteresować się Niedźwiadkami od strony Podgórza. Czekamy z utęsknieniem na odpowiednie służby
Chłop ze strefy (2 listopada 2023 20:26)
Gosc z Boguszowa wraca z pracy, polecam 16.
Oko (2 listopada 2023 20:20)
Cytuję użytkownika: Janek
Zapraszam straż leśną pod Chełmiec. Sobota i niedziela to czas krosowców. 10 mężczyzn systematycznie rozjeżdża nasadzenia i smrodzi. Jak chce się przejść to nie ma jak. Mieszkają na Sobięcinie, zjeżdżają przez park i dalej przez łąki na Chełmiec. Są hałdy... ale im mało... tam nie ma frajdy
A dodam ze masyw Chełmca jest pod ochrona. To jest wiec przestepstwo.
Szach i mat (2 listopada 2023 8:11)
Gratuluję akcji BRAWO ! Czekamy na więcej...
Zenek (2 listopada 2023 6:36)
Cytuję użytkownika: Moherowy Pisior
Lepsze to niż linki na crossowców.
Nie ma nic lepszego od linki :)
Janek (1 listopada 2023 18:30)
Zapraszam straż leśną pod Chełmiec. Sobota i niedziela to czas krosowców. 10 mężczyzn systematycznie rozjeżdża nasadzenia i smrodzi. Jak chce się przejść to nie ma jak. Mieszkają na Sobięcinie, zjeżdżają przez park i dalej przez łąki na Chełmiec. Są hałdy... ale im mało... tam nie ma frajdy
Spacerowicz (31 października 2023 19:30)
Tępić to dziadostwo! Brawo!
Las (31 października 2023 16:42)
Zapraszamy w łikendy na niebieski szlak ze Strugi do zamku Cisy. Las, park krajobrazowy i tłumy krosowców. Masyw Trójgarbu również wymaga stałych kontroli, bo tam jeździ mafia z koneksjami.
Ovo (31 października 2023 16:33)
Dobra robota! Prosimy zrobić jeszcze porządek w lasach miedzy Sadami a Bolkowem!
Więcej komentarzy

Dodaj komentarz

Bezpieczny Motocyklista - warsztaty DORD w Wałbrzychu

Dziś policja obserwuje motocyklistów

Święto Niepodległości: przejazd motocyklistów ulicami Wałbrzycha...

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij