Menu

Z wizytą na serpentynach (FOTO)

Zaglądamy na budowę drogi Wałbrzych - Boguszów Gorce na tzw. serpentyny. Budowa rozpoczęła się w sierpniu i ma zostać zakończona w ciągu 18 miesięcy. Zobaczcie, jak zmieniła się okolica.
 

Z wizytą na serpentynach (FOTO)foto: adm
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Ola (3 listopada 2023 22:35)
Tak głośno oddana część ul.1Maja po tak koszmarnie długim remoncie ... a dziś ulewa i co? Kanalizacja nie zbiera wody.... jeziorko przy szkole podstawowej. Wzdłuż ulicy 1Maja chyba każda studzienka jest zatkana lub zrobiona bez odpływu , dosłownie płynie rzeka. A serpentyny robi ta sama firma , więc co nam zapewni ???
Janek (3 listopada 2023 21:45)
Zdjęcia zrobiono w środku dnia... nic się nie dzieje. Nie ma pracowników, sprzętu. Drzewa usunięto, zniszczono brutalnie przed dwoma tygodniami. Wiadomo firma Eurovia zawsze ma czas, a kierowcy niech jeżdżą partacko połączoną ul.Karkonoską z 1 Maja. Zapada się dziwne skrzyżowanie poprawiane 3 razy
Goldmann (3 listopada 2023 14:31)
,, będzie kolejny bubel,,,na pl. Grunwaldzkim stoją kałuże,,a miało być lepiej,,,Totalny brak KONTROLI NA WYKONAWCAMI,,,,na ul Chrobrego wystają studzienki ,,,A ZAPOMNIAŁEM ,,ZE TO W WAŁBRZYCHU ,,TO STANDART,,,BO LEPIEJ SIĘ NIE DA ,,,,,a obrzezanemu pasuje,,,, coś tam do łapki ,,,i jest ok,,,ALTERNATYWY,,,
Aryck Nusbacher (3 listopada 2023 13:43)
Cytuję użytkownika: Rebe Blumenkatzenbogen
Cytuję użytkownika: Jorg
Jak w polskim filmie .Nuda,nic się nie dzieje.
Bo brakuje na fotkach zagranicznego,izraelskiego aktora o wyglądzie menela.
Młode pokolenie Narodu Wybranego bardziej niż w pejsach gustuje w niepełnym zaroście. To nie ma nic wspólnego z menelstwem.
ak 48 (3 listopada 2023 11:29)
TUSK DA FORSĘ SKONCZĄ PRZED TERMINEM
Rebe Blumenkatzenbogen (3 listopada 2023 9:42)
Cytuję użytkownika: Jorg
Jak w polskim filmie .Nuda,nic się nie dzieje.
Bo brakuje na fotkach zagranicznego,izraelskiego aktora o wyglądzie menela.
Jorg (3 listopada 2023 9:26)
Jak w polskim filmie .Nuda,nic się nie dzieje.

Dodaj komentarz

Boguszów-Gorce: wręczono stypendia sportowe

Boguszów: Sylwia Dąbrowska będzie walczyć o fotel burmistrza

Chcecie jechać na narty ? Na Dzikowcu jest śnieg

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij