Menu

Wylicytuj rękawice Michała Leśniaka i pomóż Antosiowi

Możesz wylicytować rękawice  z autografem wałbrzyskiego pięściarza Michała Leśniaka i pomóc choremu Antosiowi. Koniec licytacji 8 listopada o 21:00. 
Wylicytuj rękawice Michała Leśniaka i pomóż Antosiowi
Antoś ma 3 lata i wadę serca HLHS. Obecnie chłopiec przebywa w Genewie.
 
- Mechaniczna zastawka serduszka, którą wszczepiono podczas operacji, musi jak najszybciej być zmieniona na biologiczną, gdyż organizm Antosia jej nie akceptuje. Pojawiły się dwa skrzepy w serduszku – lekarze robią wszystko, by ocalić życie Antosia! - czytamy na stronie zbiórki. 
 
 
- Odbiór osobisty Jedlina-Zdrój, Wałbrzych lub wysyłka na koszt osoby licytującej.
 
 
Osoba wygrywająca otrzymuje dodatkowo bilet do pociągu Antosia który będzie brał udział w losowaniu nagród. - czytamy na stronie licytacji. 
 
Stronę licytacji znajdziesz tutaj
 
Link do zbiórki znajdziesz tutaj
 

 

red
foto: zbiórka
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu - bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

zbiorka  |   piesciarz  |   boks  |   michał lesniak  |   pieniadze  |   antoś  |  

Boks: Michał Leśniak powalczy o pas

Bassbórka w Starej Kopalni

Chcą ratować wieżę w Sokołowsku

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij