Menu

Gość Dnia - Mirosław Lubiński

Wynik Bezpartyjnych Samorządowców w wyborach parlamentarnych, zbliżony do ilości procentów w piwie bezalkoholowym, jest żenujący – ocenia radny Mirosław Lubiński, przewodniczący komisji polityki społecznej, zdrowia i rodziny sejmiku dolnośląskiego. Zdaniem byłego senatora lewicy, utrata mandatu przez posła SLD Marka Dyducha w okręgu wałbrzyskim to wynik m.in. jego nieobecności w regionie

Gość Dnia - Mirosław Lubiński

redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Testo (4 listopada 2023 17:00)
Najbardziej przekupny …. 2 rady nadzorcze i jest wasz.
zdziwiony (4 listopada 2023 1:27)
Cytuję użytkownika: Leon
Gdzie młodzi wykształceni majacy na barkach kredyty rodziny itd maja pracowac realizowac sie jak taki lesny dziadek po 60 rwie sie do polityki wedka i na ryby a teraz las i grzyby jak jeszcze sa a nie kasy mało domów i czego jeszcze ?
problem w tym że,ludzie takich właśnie wybierają
Leon (3 listopada 2023 20:16)
Gdzie młodzi wykształceni majacy na barkach kredyty rodziny itd maja pracowac realizowac sie jak taki lesny dziadek po 60 rwie sie do polityki wedka i na ryby a teraz las i grzyby jak jeszcze sa a nie kasy mało domów i czego jeszcze ?
Heniek (3 listopada 2023 19:12)
I słusznie.Słuch o Dyduchu powinien dawno temu zaginąć.On jeszcze mniej był aktywny niż Festyniarki czy Cień Bielawska.
Gienek (3 listopada 2023 17:27)
Stare komuchy.Po 60 roku życia nikt nie powinien zasiadać w ławach poselskich.Koryto ciągnie

Dodaj komentarz

lubinski  |   gosc  |   dnia  |   tvwalbrzych  |   walbrzych24com  |  

Co łączny Berlin, Paryż, Amsterdam i Wałbrzych? Centrum Wsparcia...

Gość Dnia - Krzysztof Śmiszek

Czy Wałbrzych jest bezpiecznym miastem? Wielu mówi, że nie

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij