Menu

Utrudnienia w kursowaniu pociągów

Od dziś do soboty będą utrudnienia w kursowaniu pociągów na trasie Wałbrzych - Nowa Ruda - Kłodzko - Kudowa-Zdrój. Uruchomiona została zastępcza komunikacja autobusowa.

Utrudnienia w kursowaniu pociągów

Z uwagi na prace torowe realizowane przez zarządcę infrastruktury PKP PLK SA w dniach 06-09.11.2023 r. na trasie Kłodzko Miasto – Ścinawka Średnia / Wałbrzych Miasto zostanie uruchomiona zastępcza komunikacja autobusowa. - informują Koleje Dolnośląskie.

Szczegóły znajdziecie w rozkładach jazdy Kolei Dolnośląskich - kliknij TUTAJ

Utrudnienia występują róznież na trasie Legnica - Jaworzyna Śl. - Świdnica - Dzierżoniów Śl./Bielawa Zach. - Kłodzko.

Na trasie Wrocław Główny - Wałbrzych - Meziměstí - Adršpach, ruch pociągów został wstrzymany.

adm
foto: Koleje Dolnośląskie
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Polus (6 listopada 2023 14:49)
Co już donkowi nie potrzebne

Dodaj komentarz

Umowa podpisana - pierwsze autobusy wodorowe przyjadą we wrześniu 2024

Pociągiem z Wałbrzycha do Kłodzka z Joanną Lamparską

Wałbrzych: zmiany w rozkładzie jazdy autobusów miejskich

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij