Menu

Ratował ludzkie życie - teraz potrzebuje pomocy

Przez lata ratował ludzkie życie jako ochotnik, a rodzinę utrzymywał ciężko pracując jako drwal. Po pracy własnymi rękami budował drewniany, wymarzony dom z bali dla swojej rodziny. Do momentu kiedy potężna belka uderzyła go w głowę i Ich świat zawalił się w kilka sekund...

Ratował ludzkie życie - teraz potrzebuje pomocy

Jarek jest ratownikiem górskim, naszym kolegą, wspaniałym mężem i kochającym ojcem 3 malutkich dzieci (Maja 1,5 roku, Wituś 4, Adaś 7). W wyniku tragicznego wypadku doznał uszkodzenia rdzenia kręgowego, jest sparaliżowany od szyi w dół. - informują koledzy ratownicy z Sudeckiej Grupy Górskiego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Dziś to Jarek potrzebuje pomocy.  Na portalu zrzutka.pl uruchomiona została zbiórka funduszy na rehabilitacje - kliknij TUTAJ

Proszenie o pomoc jest bardzo trudne zwłaszcza w imieniu ludzi, którzy swoje życie poświęcali innym. Ale tragiczny los nie pozostawia rodzinie złudzeń, nie poradzą sobie sami. Przed Nimi długie miesiące, a może nawet lata rehabilitacji w klinikach, w tym czasie muszą również stworzyć warunki do życia i dalszej rehabilitacji w domu. - piszą ratownicy. -  Będziemy wdzięczni za każdą formę wsparcia. Dzięki! ????

LINK do zbiórki - https://zrzutka.pl/mnb49n?utm_medium=social...

opr. adm
foto: GOPR
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu - bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

GOPR  |   ratownik  |   pomoc  |  

Będą pomagać bezdomnym w godnych warunkach

Jak pomóc bezdomnym - ruszyła akcja ''Zima''

Pilotowali do szpitala samochód z 2-letnim dzieckiem

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij