Menu

Jesienna wycieczka do Parku Książańskiego

W dniu 4 listopada br. Ośrodek Społeczno-Kulturalny Spółdzielni Mieszkaniowej „Podzamcze” zorganizował jesienną wycieczkę do Książańskiego Parku Krajobrazowego.

Jesienna wycieczka do Parku Książańskiego
Uczestnicy wycieczki spędzili ten dzień bardzo aktywnie, a dodatkowym atutem był bogata i zróżnicowana listopadowa feeria barw. Na zaplanowanej trasie wycieczki podziwiano urokliwe osobliwości jesiennej aury, które zachęcały do wykonywania fotografii na konkurs „Dla zdrowia – spacer w barwach jesieni”. Miłym akcentem było spotkanie z uczestniczkami tradycyjnego biegu myśliwskiego na cześć św. Huberta – patrona jeźdźców, leśników i myśliwych. W rejonie ruin zamku Cisy rozpalono ognisko i pieczono kiełbaski.
 
 
Ośrodek Społeczno-Kulturalny działający przy Spółdzielni Mieszkaniowej Podzamcze regularnie organizuje różnego rodzaju atrakcje dla mieszkańców Podzamcza i całego Wałbrzycha. Aby być na bieżąco i nie przegapić kolejnych wydarzeń warto śledzić harmonogram publikowany na stronie Ośrodka.
 
opr.plr
foto: użyczone
redakcja@walbrzych24.com
Zdjęcie 1
Zdjęcie 2
Zdjęcie 3
Zdjęcie 4
Zdjęcie 5
Zdjęcie 6
Zdjęcie 7
Zdjęcie 8
Zdjęcie 9
Zdjęcie 10
Zdjęcie 11
Zdjęcie 12
Zdjęcie 13
Zdjęcie 14
Zdjęcie 15

Komentarze

Zlosliwiec (14 listopada 2023 17:04)
Niesamowite. Wycieczka do lasu obok. A konie spotkane przypadkiem bo przecież że nie w ramach wycieczki. Na wycieczce 5 osób? ;-)

Dodaj komentarz

Podzamcze  |   OSK  |   wycieczka  |   jesień  |   rozrywka  |   rekreacja  |   czas wolny  |   książański park krajobrazowy  |  

Ostatnia rap bitwa freestylowa w tym roku

Mike Parker Quartet na scenie w A’PROPOS

Podzamcze na video z 2005 roku

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij