Menu

Kolejna edycja Bazaru Obfitości na Dworcu Miasto

Kreatywna atmosfera, utalentowani wystawcy i ich piękne wyroby czekają na wałbrzyszan, którzy zdecydują się w niedzielę 12 listopada odwiedzić teren Dworca Wałbrzych Miasto. Stacja Joga zaprasza na kolejną edycję Bazaru Obfitości.
Kolejna edycja Bazaru Obfitości na Dworcu Miasto
Bazar Obfitości to cykliczne wydarzenie artystyczno – kulturalne i handlowe dla osób w każdym wieku. Bazar podzielony będzie na kilka stref:
- STREFA WYSTAWCÓW, gdzie możesz zrobić małe lub większe zakupy lub nacieszyć oko pięknem przedmiotów.
- STREFA SĄSIEDZKA KAWIARENKA – poznajmy się przy kawie i porozmawiajmy. Podczas bazaru będzie nam towarzyszyła muzyka na żywo w wykonaniu zespołu" Czarodzieje" – Anna Bryszewska i Piotr Kasprzycki.
- STREFA DRUGI OBIEG – WYMIANA UBRAŃ I KSIĄŻEK, które już nie są potrzebne jednym, a innym się przydadzą. Zasady są proste: przynieś 2 rzeczy (ubrania) lub książki i wymień na inne.
- KREATYWNY KĄCIK DLA DZIECI, bo dzieci nie lubią się nudzić, podczas gdy ich opiekunowie będą rozglądać się po Bazarze.
 
 
Swój udział zapowiedzili już liczni rzemieślnicy i artyści:
Tomek Lewandowicz „Z ziemi” – doskonały chleb, przekąski, słodkości, samosy,
Izabela Klasa – herbaty utleniane enzymatycznie,
„Dwa Octy” – octy wszelkiego smaku,
Aleksandra Dubiłowicz „Herbal Power” – oleje i kosmetyki,
„Z Kotliny Kłodzkiej” – zioła i nalewki,
Patrycja Humerska „Snip Art - Pracownia Artystyczna ”– rzeźby i obrazy,
Barbara Bukowska Matusiewicz – rękodzieło,
Halina Zielińska – biżuteria ze srebra i bursztynu,
Orgonity Beata i Leszek – twórcy orgonitów, chembusterów, pierścieni tensorowych,
 
 
Eliza Szafert – ozdoby i kartki oraz maści i kremy,
Iza Stępniewska – kolczyki z piór, łapacze snów,
Małgorzata Mazurkiewicz „Perłowe sploty” – makramy,
"Fundacja na Szlaku ”– prezentacja działalności, wyjazdy dla dzieci i dorosłych, całoroczna oferta,
Agnieszka z Mamy moc – biżuteria,
Izabela Baczyk – makrama,
Jolanta Sowulewska – torby, nerki, czapki,
Dagmara Gola – stroiki i ozdoby świąteczne,
Damian i Adrienne Wojtkiewicz- odzież, torby na maty, etno
Stacja Joga – Przestrzeń Możliwości, karnety na jogę, koncerty gongów i masaże.
 
- Zachęcamy do integracji i świetnej zabawy. Czekamy na każdą serdeczną osobę.Jesteśmy otwarci na waszą ciekawość, jak wygląda i jak może wyglądać życie w Wałbrzychu. Może wybierzecie nową aktywność? Może ktoś was zainspiruje i sami zaczniecie coś tworzyć?Moze spotkacie dawno niewidzianych znajomych? Każda motywacja jest dobra, żeby wyjść z domu i przyjść do ludzi! Gorąco zapraszamy - mówi współorganizatorka Bazaru Obfitości Ewa Kosmala ze Stacji Joga.
 
 
Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny i nie obowiązują zapisy. Bazar będzie otwarty w niedzielę 12.11 w godzinach 10:00 - 15:00. Zdjęcia z poprzedniej edycji możecie zobaczyć TUTAJ.
 
opr.plr
foto: P.Tokarski
redakcja@walbrzych24.com

 

Komentarze

zniesmaczony (12 listopada 2023 9:21)
Cytuję użytkownika: zaciekawiony
Czy produkty spożywcze sprzedawane na tym bazarze mają atest sanepidu w celu dopuszczenia do spożycia dla ludzi i zwierzęt domowych?Inaczej mówiąc czy ludzie nie zatrują się np salmonellą po spożyciu takiego produktu.Albo nie stracą wzroku po spożyciu np octu.
SANEPiD nie atestuje produktów. Atesty higieniczne wydaje PZH w określonych prawem przypadkach. Idź jątrzyć gdzie indziej, naucz się pisać poprawnie po polsku.
Ewa (9 listopada 2023 21:50)
Szanowni Państwo- jakby to było miło, gdybyście widzieli jakieś dobre strony w organizacji wydarzeń zamiast tak martwić się i smucić. Pana, który martwi się o wpływ octu na wzrok zapraszam, żeby przyszedl dowiedzieć się więcej ma temat produkcji octów. Co do salmonelli- na Bazarze są tylko produkty wegańskie- bez kontaktu z mięsem i jakami, więc mało prawdopodobne jest zakazenie. Pana , który mówi o ateizacji w ogóle nie rozumiem. A tak ogólnie, może warto przyjść i zobaczyć, że ludzie robią coś dla ludzi, po to, żeby tworzyć miłą atmosferę,rozmawiać, wypić darmowa kawę, poczęstować się ciastkiem, posłuchać muzyki. Młodzi i starsi- jedni dla drugich. Zapraszamy do aktywności, do wspólnego spędzania czasu. Sprzedaż różnych rzeczy jest tylko " przy okazji" - bo wszyscy lubimy kupować. Dobrze, jeśli są to rzeczy potrzebne. Dobrej jakości. Robione z miłością. Szkoda, że niektorzy ludzie tego nie rozumieją.
sceptykk (7 listopada 2023 9:43)
Czyli mamy substytut religii ? Żałosne są te próby dalszej ateizacji Wałbrzycha
zaciekawiony (7 listopada 2023 9:35)
Czy produkty spożywcze sprzedawane na tym bazarze mają atest sanepidu w celu dopuszczenia do spożycia dla ludzi i zwierzęt domowych?Inaczej mówiąc czy ludzie nie zatrują się np salmonellą po spożyciu takiego produktu.Albo nie stracą wzroku po spożyciu np octu.

Dodaj komentarz

Bazar Obfitości - miejsce spotkań na Dworcu Miasto

Bazar Obfitości na Dworcu Miasto (FOTO+VIDEO)

Porcelanowe Ogrody u Albertich

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij