Menu

Gość Dnia - Roman Głód

- Turyści są oburzeni masową wycinką drzew w gminie Głuszyca i zawracają ze szlaków. Obawiam się, że przez działania Lasów Państwowych przestaną do nas przyjeżdżać - przyznaje burmistrz Głuszycy Roman Głód.

Gość Dnia - Roman Głód

 

 

foto: TV Wałbrzych
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Testo (7 listopada 2023 8:45)
Gdy Szelemej wycinał drzewa pod wieżę … były oklaski … te Romany tak mają - dwubiegunówka?
analityk medyczny (6 listopada 2023 22:59)
Jak ci "turyści są tacy inteligentni" to lepiej faktycznie niech nie przyjeżdżają. A ja tu widzę działanie niemieckich potomków. Oni po prostu nie chcą, żeby przy okazji wycinki, odnaleziono schowki ich dziadków, masowe groby pomordowanych więźniów, którzy kopali te sztolnie. No i też zamaskowane wejścia do ukrytych sztolni. Co tam "magistrze" burmistrzyniu słychać w temacie odwiertów poszukiwawczych podziemnych wód termalnych ?

Dodaj komentarz

gość dnia  |   roman głód  |   głuszyca  |   lasy państwowe  |   nadleśnictwo wałbrzych  |   wycinka drzew  |   wybory  |  

Głuszyca: przyjechał sprzęt. Będą wiercić 2,5 km w głąb ziemi

Ciężki sprzęt w Głuszycy — ruszają odwierty

Gość Dnia - Patryk Wild

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij