Menu

Będą wyciskać ciężary dla Oskara

W ramach akcji charytatywnej na rzecz Oskara Sudory Klub Well Fitness zaprasza na zawody w wyciskaniu ciężarów. Zawodnicy pokażą swoją moc, by Oskar miał siłę i fundusze do walki z nowotworem.

Będą wyciskać ciężary dla Oskara

Oskar Sudora zanim dowiedział się o chorobie był bardzo aktywny i często uprawiał sport. Diagnoza o złośliwym nowotworze wywróciła jego życie do góry nogami. W ramach leczenie zaplanowano pięć cykli chemii, które są podawane w trzytygodniowych odstępach. Jest to chemia bardzo silna, agresywna dla organizmu, ale także nowotwór z którym się zmaga jest bardzo groźny. Lekarze zdiagnozowali u niego chłoniak Burkitta, który bardzo szybko się namnaża i rozprzestrzenia.

Społeczność Klubu Well Fitness z Piaskowej Góry postanowiła pomóc chłopakowi i jego rodzinie w ciężkiej i długiej walce z chorobą.

- Aby pomóc Oskarowi w jak najszybszym powrocie do zdrowia zachęcamy Was już dzisiaj do wzięcia udziału w zawodach w wyciskaniu, które odbędą się już 18 listopada w naszym Klubie! W ramach wpisowego, prosimy każdego startującego zawodnika o wpłatę min. 25zł na konto Oskara w Fundacji NA RATUNEK DZIECIOM. W polu "cel zbiórki" należy wpisać "OSKAR SUDORA". Wystartować może każdy - bez względu na to, czy jest klubowiczem Well Fitness - czy też nie - czytamy w zaproszeniu klubu.

 

 

Link do zbiórki - kliknij tutaj

Zapisz się na wydarzenie na FB - kliknij tutaj

opr.plr
foto: użyczone
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu - bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

sport  |   zawody  |   ciężary  |   podnoszenie ciężarów  |   oskar sudora  |   charytatywnie  |  

Górnik wygrywa na wyjeździe

Centrum Sportowo-Dydaktyczne ANS już działa

Dziś randka w hali Aqua Zdroju - idziemy na mecz

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij