Menu

Na widok radiowozu zeskoczył z roweru

Szybki manewr akrobatyczny nie uratował mieszkańca powiatu kamiennogórskiego. Policjanci zaintrygowani jego zachowaniem postanowili go skontrolować i skończyło się na wysokim mandacie.

Na widok radiowozu zeskoczył z roweru
Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Kamiennej Górze o poranku patrolowali teren powiatu kamiennogórskiego. Po godzinie 8:00 w Czadrowie mocno zdziwiło ich zachowanie jednego z uczestników ruchu drogowego, bowiem rowerzysta na widok radiowozu zeskoczył ze swojego jednośladu.
 
Mundurowi postanowili sprawdzić przyczynę takiego gwałtownego manewru. Jak się okazało 45-latek znajdował się w stanie nietrzeźwości. Badanie wykazało ponad 2,3 promila alkoholu w organizmie.
 
 
Za to wykroczenie został ukarany mandatem karnym w wysokości 2500 złotych. Może tak wysoka kara spowoduje, że dwa razy się zastanowi zanim znowu wsiądzie na rower po alkoholu.
 
opr.plr
foto: ilustracyjne
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Mors (9 listopada 2023 8:01)
Czujni jak zawsze.
Heniek (9 listopada 2023 6:36)
A było rowerzystę od razu zesłać do kolonii karnej na 8 lat.
Krzyżak (8 listopada 2023 18:11)
Czadrow. Krzyżak.takata. pamietasz

Dodaj komentarz

policja  |   112  |   kamienna góra  |   rower  |   rowerzysta  |   alkohol  |  

Przed nami obfite opady śniegu. Będzie ślisko

Ukradł chemię, słodycze i kosmetyki

Nocne poszukiwania zaginionego mężczyzny

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij