Menu

Sprzątali góry, ponad 100 osób na szlakach

Ponad 100 osób sprzątało śmieci z okolicy Szczelińca Wielkiego. W wielkich porządkach uczestniczyły dzieci i dorośli, a w najwęższe zakamarki, by uprzątnąć pozostawione przez turystów śmieci, wdzierali się GOPR-owcy.

 

Sprzątali góry, ponad 100 osób na szlakach

Wciąż jesteśmy pod wrażeniem, jak licznie i ochoczo stawiliście się w sobotni poranek, żeby uprzątnąć śmieci z okolicy Szczelińca Wielkiego. Dziękujemy pięknie za Wasze zaangażowanie i ukłony dla Was - to podziękowania od pracowników Parku Narodowego Gór Stołowych. 

Wielkie sprzątanie Szczelińca odbyło się w sobotę. Na szlaki z workami na śmieci wyruszyły całe rodziny. Łatwiejszy teren sprzątały dzieci i młodzież, między innymi las w okolicy Ostrej Góry. Najtrudniej dostępne miejsca sprzątali ratownicy GOPR.

W porządkach uczestniczyli między innymi uczniowie z Radkowa i Ścinawki Średniej w towarzystwie opiekunów, Team DFBG, Ekipa Stolovelasy , Kudowianka Run  i dzielni mieszkańcy.
opr. adm
foto: Park Narodowy Gór Stołowych
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu - bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

Ratował ludzkie życie - teraz potrzebuje pomocy

Wypadek na Ścieżce Hochbergów. Seniorka trafiła do szpitala

Zmarł Jan Gębarowski, jeden z założycieli Grupy...

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij