Menu

Listopad pod Atlantami

Spotkania autorskie z ciekawymi ludźmi, warsztaty dla małych i dużych, inspirujące spotkania z literaturą... w chłodne dni warto ogrzać się w Bibliotece Pod Atlantami i jej filiach, gdzie czeka nas wiele wydarzeń i atrakcji.

Listopad pod Atlantami

W siedzibie głównej bilblioteki w Rynku warto pojawić się m.in. 15 listopada na spotkaniu z Piotrem Michoniem, który promować będzie swoją książkę "Życzę Szczęścia. Autor w swoich pracach łączy ekonomię z psychologią, socjologią, historią i filozofią. Swoimi przemyśleniami dzieli się także na blogu i w podcaście "Ekonomia Szczęścia.

 

 

Wiele będzie się działo także w lokalnych fliliach biblioteki, zarówno na Podzamczu, jak i na Piaskowej Górze czy Nowym Mieście. Szczegółowy rozkład listopadowych zajęć znajdziecie poniżej:

opr.plr
foto: archiwum / użyczone
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu - bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

biblioteka  |   pod atlantami  |   czytelnictwo  |   literatura  |   spotkania autorskie  |   kultura  |   rozrywka  |  

Wspomnienia o wałbrzyskiej porcelanie

W bibliotece o wałbrzyskiej porcelanie

Ferie w Świdnicy

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij