Menu

Na lodowisko do Jedliny albo Świdnicy (ceny)

Już w sobotę (11 listopada) otwarte zostanie lodowisko w Jedlinie - Zdroju. Czynne jest już lodowisko w Świdnicy. Sprawdźcie ceny.

Na lodowisko do Jedliny albo Świdnicy (ceny)
Kryte lodowisko w Świdnicy czynne jest już od blisko 2 tygodni (od 27 października). Oprócz ogólnodostępnych ślizgawek prowadzone są tu tez zajęcia szkółki łyżwiarstwa figurowego i treningi curlingu.
 
Z kolei już w sobotę (11 listopada) otwarte zostanie Lodowisko Miejskie na terenie kompleksu Active (ul. Kłodzka/Sportowa) w Jedlinie - Zdroju.


CENY BILETÓW i GODZINY OTWARCIA

Lodowisko w Świdnicy
Od poniedziałku do czwartku
Bilet normalny (1 godz.) - 17 złotych
Bilet ulgowy (1 godz.) -  11 złotych

Od piątku do niedzieli, w święta, podczas ferii zimowych
Bilet normalny (1 godz.) - 13 złotych
Bilet ulgowy (1 godz.) -  20 złotych

Ślizgawki
Od poniedzialku do czwartku - godz. 15.30, 17.00, 18.30,
W piątki dodatkowo na godzinę 20.00.
W weekendy o 11.00, 12.30, 14.00, 15.30, 17.00, 18.30 i 20.00.


Lodowisko w Jedlinie - Zdroju
Bilet normalny (1 godz.) - 24,00 zł.
Bilet ulgowy (1 godz.) - 18,00 zł.
Dzieci do 5 lat - wstęp darmowy. Dla Mieszkańców Jedliny-Zdroju przygotowano zniżki.


Ślizgawki
Od poniedziałku do piątku  - godz. 12.00 – 20.00
 
 
Ostatnie wejście o godzinie 19.30. Przerwa techniczna 14.30 – 15.30
Soboty, niedziele i święta - godz. 10.00 – 20.00
Ostatnie wejście o godzinie 19.30 / Przerwa techniczna 14.30 – 15.30
 

adm
foto: pixabay (ilustracyjne)
redakcja@walbrzych224.com

Komentarze

Paulina (12 listopada 2023 0:55)
Od piątku do niedzieli, w święta, podczas ferii zimowych Bilet normalny (1 godz.) - 13 złotych Bilet ulgowy (1 godz.) - 20 złotych- To już jakaś żenada aby bilet ulgowy był droższy od biletu normalnego i to aż o 7złotych
Beata Laskowska (11 listopada 2023 0:44)
Cytuję użytkownika: Jozek
Jedyna fabryka w Jedlinie zimą to lodowisko żeby calą bandę z urzędu utrzymac bo skad pieniądze jak nic niema zero kuracjuszy pustki i jeszcze Zdrój się nazywa
Zaważaj sobie anonimowy Panie Józku na nazywanie urzędników bandą :(
Marek (10 listopada 2023 15:38)
Od piątku do niedzieli, w święta, podczas ferii zimowych Bilet normalny (1 godz.) - 13 złotych Bilet ulgowy (1 godz.) - 20 złotych Bez komentarza.
Jozek (9 listopada 2023 18:00)
Jedyna fabryka w Jedlinie zimą to lodowisko żeby calą bandę z urzędu utrzymac bo skad pieniądze jak nic niema zero kuracjuszy pustki i jeszcze Zdrój się nazywa
Mietek (9 listopada 2023 14:23)
Cytuję użytkownika: Król loda
W Wałbrzychu po pierwszym śniegu zapraszamy na 2 odcinki ul.Wrocławskiej: w Szczawienku i na światłach na St.Zdroju.Lodowiska gwarantowane.Może w ramach promocji będzie też otwarte na Ekranówce,jak się przepędzi dziki.
Ja to bym się bardziej rozwinął: większość chodników też bym doliczył (btw: i tak w razie wypadku odpowiada Miasto a nie właściciel nieruchomości przylegającej), oraz kilkanaście ulic i uliczek. W zeszłym roku na przykład lodowisko było na Poznańskiej - obok szkoły, i to nie tak że śnieg spadł i nie zdążyli, tylko lód leżał kilka tygodni aż stopniał. A potem przyjeżdża jeden z drugim (i z tych Dobrych i z tych Złych) i chwała się jak to szkoła wyremontowana i jak zadbana... Trzymajcie się, kupcie raki a do samochodów chyba kolce ...
Król loda (9 listopada 2023 12:26)
W Wałbrzychu po pierwszym śniegu zapraszamy na 2 odcinki ul.Wrocławskiej: w Szczawienku i na światłach na St.Zdroju.Lodowiska gwarantowane.Może w ramach promocji będzie też otwarte na Ekranówce,jak się przepędzi dziki.

Dodaj komentarz

łyżwy  |   lodowisko  |   Świdnica  |   Jedlina Zdrój  |   po sąsiedzku  |  

Chciała inwestować w stacje paliw. Straciła 40 tys. zł

Lampki choinkowe włączy Mikołaj. Będzie też Mikołajkowa Parada...

Koczują w namiotach

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij