Menu

Wieża rośnie w oczach - trwa wyścig z czasem

Ponownie zaglądamy do Parku Sobieskiego, gdzie powstaje wieża widokowa. Będzie miała 34 metry i być może uda się ją skończyć do grudnia. Uda się? Zobaczcie postęp prac.

Wieża rośnie w oczach - trwa wyścig z czasem
foto: adm
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Ewa (25 listopada 2023 9:24)
Ja się pytam,gdzie ten sprzęt do odświeżania ?Zima zaskoczyła?Jeździli jak POjomani prezentując nowe samochody i sprzęt do odświeżenia ,jak drogi były czarne.Patrzcie na to,jak car dobrze rządzi w mieście.Zenujace.!
Ku przestrodze (14 listopada 2023 13:41)
Władysław Broniewski "Bagnet na Broń" : Kiedy przyjdą podpalić dom, ten, w którym mieszkasz – Polskę, kiedy rzucą przed siebie grom kiedy runą żelaznym wojskiem i pod drzwiami staną, i nocą kolbami w drzwi załomocą – ty, ze snu podnosząc skroń, stań u drzwi. Bagnet na broń! Trzeba krwi! Są w ojczyźnie rachunki krzywd, obca dłoń ich też nie przekreśli, ale krwi nie odmówi nikt: wysączymy ją z piersi i z pieśni. Cóż, że nieraz smakował gorzko na tej ziemi więzienny chleb? Za tę dłoń podniesioną nad Polską- kula w łeb!
Fir dojczland (14 listopada 2023 13:35)
Platforma wraz z rotacyjnym marszałkiem i 11 koalicjantami zrobi Polaków bezpaństwowców i wprowadzi € po kursie wymiany 5,5zł ÷ 6zł = 1€.Następnie wykończą polskie rolnictwo uprawowe i hodowlane.Przywrócą ubekom pełny wymiar kwotowy ubeckich emerytur z wyrównaniem za 8 lat bo im PiS obniżył.Żeby mieć na to pieniądze to zlikwidują 800+,13,14 emeryturę ,podniasą VAT do 25% zlikwidują kwotę wolną od podatku ,zamrożą płacę minimalną oraz marcową waloryzację rent i emerytur.A rudy w nagrodę za likwidację polskiej państwowości i zrobieniu z polaków obywateli republik unijnych na wzór leninowskich republik sowieckich i umacnianie przyjaźni polsko niemieckiej dostanie rekomendację z Berlina na objęcie posady Brukseli tylko nie wiadomo jaką bo szatniarzem już był i służącym wiecznie pijanego junkera był.Ale na pewno coś mu tam znajdą
kątowy (14 listopada 2023 13:30)
Cytuję użytkownika: Jerzy Jacek Pilchowski
Cytuję użytkownika: Asia
Cytuję użytkownika: Jerzy Jacek Pilchowski
Faktem jest, że ta wieża z widokiem na ruiny GDK rośnie bardzo szybko. Prawie tak szybko jak dług miasta.
Prawda jest tak że jesteś starszym człowiekiem i powinien już pan odpoczywać najlepiej w domu z pilotem w ręku przełączając kanały z tvp info na tv sram
Bycie starszym człowiekiem oznacza, że ma się dużo doświadczenia i przeczytało się dużo książek. Tego pani zrozumieć chyba jednak nie jest w stanie gdyż jedyne doświadczenia gimbazy to bul głowy i dolnej części pleców po każdej wyprawie do dyskoteki. A co oznacza słowo książka nie będę już pani tłumaczył gdyż szkoda mi na to czasu.
Proszę nie naśladować komorowskiego pisząc BUL. Jest BÓL.
uawżam że (14 listopada 2023 13:24)
Platforma wraz z 11 koalicjantami zrobiła w ch u j a swoich wyborców o czym ci przekonają się już niedługo.
JAROSŁAW (14 listopada 2023 8:56)
Cytuję użytkownika: Taaak...
- Powiedz mi, po co jest ta wieża? - Właśnie, po co? - Otóż to. Nikt nie wie po co i nie musisz się obawiać, że ktoś zapyta. Wiesz co robi ta wieża? Ona odpowiada żywotnym potrzebom całego społeczeństwa. To jest WIEŻA na skalę naszych możliwości. Ty wiesz co my robimy TĄ wieżą? My otwieramy oczy niedowiarkom. Patrzcie - mówimy - to jest nasze, przez nas wykonane, i to nie jest nasze ostatnie słowo! I nikt nie ma prawa się przyczepić, bo to jest wieża społeczna, sfinansowana z budżetu gminy, przy udziale funduszy unijnych, w ramach takich różnych programów, "wyłoniona" w drodze przetargów, z udziałem krewnych i przyjaciół Srulika, i w oparciu o sześć instytucji. Która sobie będzie stała i rdzewiała przez rok okrągły, na świeżym powietrzu. I co się bedzie z niej widziało? Rozsypujący się GDK - ruiny dawnej potegi, najwyraźniejszy znak dominacji nowego, lewackiego myślenia, nad gospodarskim zdrowym rozsądkiem. Ktore twierdzi wprost - czego się nie da sprywatyzować, należy doprowadzić do upadłości i permanentnej ruiny! I co się wtedy zrobi? - Protokół zniszczenia! - Zapamiętaj: Prawdziwe pieniądze zarabia się na drogich, słomianych inwestycjach.
W PUNKT!
Jola potrzebuje ****** (10 listopada 2023 14:40)
Cytuję użytkownika: Jolka
Cytuję użytkownika: Bezdzietny dziadek
Mam nadzieję, że żadna PiSowska ****** nie odwiedzi tego miejsca i go nie zasyfi. PiS i ich wyborcy to najwięksi szkodnicy Polski. Po 15 października SUWEREN wam pokazał palec lichockiej i pozwolił wyjechać do swoich czyli do putina i łukaszenki. Proszę was wyjeżdżajcie i nie wracajcie. Ta ciągła krytyka wszystkiego. W kwietniu wybory samorządowe prezydent Wałbrzycha wygra w cuglach z każdym PiSiorem. W Wałbrzychu mieszkają Polacy i dlatego PiS tutaj nigdy nie będzie rządziło.
Niemoto nie obrażaj Polaków pisząc, że Ci Prawicowi szkodzą Polsce... Nie ma większych zdrajców Ojczyzny jak Tuskofile i POpaprańcy oraz ich gówniany elektorat kupiony za pizzę i kubek kawy po godz. 21 w dniu wyborów! Kłamstwo i oszustwo prędzej czy później zostanie ujawnione i jest na to dużo sposobów. Zło nigdy nie wygrywa dziaduniu! Nigdy!!! ;-))
Popierasz PiS nie jesteś Polką. Przez ostatnie 8 lat tacy jak ty obrażali Polaków. Teraz to się skończyło. Czy panienka paniała?
benk (10 listopada 2023 13:59)
Z tej wieży widać już Tel Awiw, więc tow.Pejsmen będzie miał widok gratis.
Jerzy Jacek Pilchowski (10 listopada 2023 13:44)
Cytuję użytkownika: Asia
Cytuję użytkownika: Jerzy Jacek Pilchowski
Faktem jest, że ta wieża z widokiem na ruiny GDK rośnie bardzo szybko. Prawie tak szybko jak dług miasta.
Prawda jest tak że jesteś starszym człowiekiem i powinien już pan odpoczywać najlepiej w domu z pilotem w ręku przełączając kanały z tvp info na tv sram
Bycie starszym człowiekiem oznacza, że ma się dużo doświadczenia i przeczytało się dużo książek. Tego pani zrozumieć chyba jednak nie jest w stanie gdyż jedyne doświadczenia gimbazy to bul głowy i dolnej części pleców po każdej wyprawie do dyskoteki. A co oznacza słowo książka nie będę już pani tłumaczył gdyż szkoda mi na to czasu.
Mosze (10 listopada 2023 11:13)
Ponoc widac tel-aviv z gory
Więcej komentarzy

Dodaj komentarz

Wieża będzie otwarta już w kwietniu ?

Wieża na Wielkiej Sowie zamknięta

Jest już prawie gotowa (FOTO / VIDEO)

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij