Menu

Gość Dnia - Marek Chmielewski

- Jestem lekko zaskoczony, że Marek Dyduch z Nowej Lewicy stracił mandat w okręgu wałbrzyskim - przyznaje poseł-elekt Koalicji Obywatelskiej Marek Chmielewski. Zdaniem byłego wójta gminy wiejskiej Dzierżoniów, nowy rząd w pierwszej kolejności powinien dać kroplówkę finansową samorządom oraz "odpolitycznić wiele decyzji".

Gość Dnia - Marek Chmielewski

 

 

foto: TV Wałbrzych
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Ww (10 listopada 2023 13:06)
A czym ty jesteś zaskoczony, łysy komuch na emeryturę, czas na młodych
Goldmann,, (9 listopada 2023 18:21)
,, ponoć ,za krytykę pedalstwa ,,i innych upośledzonych sexualnie będzie kara,,,,o tempore o mores,,, idzie dobre,,

Dodaj komentarz

gość dnia  |   marek chmielewski  |   wybory  |   poseł  |   koalicja obywatelska  |   sejm  |  

Gość Dnia - Patryk Wild

Ruszyli w miasto... Roman Szełemej zbiera podpisy

Gość Dnia - Roman Szełemej

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij