Menu

Dzieci znęcały się nad bezdomnym i pobiły go. Nakręciły film

Kopali bezdomnego mężczyznę, śmiali się pastwiąc się nad nim, a nakręcony film z pobicia wrzucili do sieci. Przeraża wiek oprawców — mają od 11 do 15 lat. Pobity przez nastolatków mężczyzna zmarł, powodem śmierci nie było jednak pobicie.


 

Dzieci znęcały się nad bezdomnym i pobiły go. Nakręciły film

Na filmie widać chłopców kopiących bezdomnego. Mężczyzna leży, próbuje się podnieść, ale po kolejnych kopnięciach znowu upada, zwija się w kłębek. Chłopcy wyzywają go, są wyraźnie rozbawieni pastwieniem się nad bezbronnym.

- Dawaj, k...a, nap...my go. - słychać jak chłopcy krzyczą na filmie.

Nagrany telefonem komórkowym film trafił do sieci. Jest brutalny, dlatego zdecydowaliśmy nie publikować go.

Sprawę pobicia bezdomnego w jednej ze starych fabryk w Kamiennej Górze opisały Informacje Dolnośląskie.

– Policjanci w październiku otrzymali zgłoszenie, a następnie po wnikliwej analizie social mediów zweryfikowali informacje o wskazanym nagraniu. Już kolejnego dnia ustalili dane pokrzywdzonego mężczyzny, a także w trakcie czynności operacyjnych ustalili dane osób biorących udział w pobiciu – mówi w rozmowie z Informacjami Dolnośląskimi Katarzyna Trzepak-Balicka, oficer prasowy kamiennogórskiej policji. – W tej sprawie wykonano czynności z pięcioma nieletnimi w wieku od 11 do 15 lat. Obecnie sprawa trafiła do Sądu Rodzinnego w Kamiennej Górze, który prowadzi dalsze czynności.

Z ustaleń dziennikarzy ID wynika, że jeden z uczestników pobicia to syn policjanta. Jak informują "pobity przez nastolatków mężczyzna zmarł, jednak – jak informuje nasze źródło – powodem śmierci nie było pobicie.adm
foto: ilustracyjne - Adobe Firefly AI, użyczone (informacje Dolnośląskie)
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Antychryst (20 listopada 2023 19:42)
To nie dzieci tylko katolicka patologia,policja powinna z miejsca w tył głowy strzelać tym smieciom
on (11 listopada 2023 21:47)
tym dzieciom należy,zorganizować 30-to dniowe wakacje ''pod celą'',atrakcje niezapomniane...
Analityk miejski (11 listopada 2023 16:19)
Na autorytety się pluje, 10 przykazań to wiocha i zaścianek, rodzina i wychowanie to przeżytek, " róbta co chceta", TikTok Instagram to podręczniki życia.Lajki to cel życia gówniaków. Wychowanie to przeżytek. I mamy tego efekty. Brawo pseudorodzice tych bandytów.
Zaklin (11 listopada 2023 14:21)
Głupie komentarze,że Unia wina temu młodzież rozrabia..a może PiS wraz z Bąkiewiczem..??którzy wlewali nienawiść wszem i wobec..
Pani G (11 listopada 2023 10:28)
Cytuję użytkownika: Warto o tym pamiętać
Te dzieci po prostu mają wpojone wartości unijne i zasady obowiązujące w unii.Tak samo jak osiem gwiazdek język miłości platformy.
Słuszna i prawdziwą uwaga. Nie tak dawno Bronisław namawial do użycia dechy.Simoniak siłą chce wyprowadzić Glapinskiego ,przy użyciu wynajętych bandziorow.Teraz ci _którzy ," psim sfendem" dostali się do koryta ,będą zamykać ludzi ,którzy rządzili przez 8 lat wybrańców narodu.Szkoda ,ze tych szkodników wczesniej nie ukarali.Wstyd i hańbą.!!!!!!
Ovo (11 listopada 2023 10:07)
Cytuję użytkownika: Ola
Cytuję użytkownika: Anna
Matki zawsze odpowiadają za swoje niepełnoletnie dzieci w tym odpowiadają prawnie. Każdą z matek tych nastolatków wsadzić do więzienia na 25 lat i po problemie.
A czemu nie ojca?????
Bo ostatnio w Polsce to madki maja najwiekszy wplyw na wychowanie Co skutkuje niehonorowym i niemęskim zachowaniem chłopców, np.kopaniem leżącego i bezbronnego. Tam gdzie mężczyźni wychowuja chłopców nie ma takich spie.rdolin.
Zasada Pulitzera (11 listopada 2023 8:54)
To że 5 wyrostków spuściło bęcki staremu dziadkowi to nie jest żaden njus.Njus jest wtedy gdy stary dziadek spuści lanie 5 wyrostkom.
Warto o tym pamiętać (11 listopada 2023 8:49)
Te dzieci po prostu mają wpojone wartości unijne i zasady obowiązujące w unii.Tak samo jak osiem gwiazdek język miłości platformy.
hehehehe (11 listopada 2023 8:44)
Cytuję użytkownika: Ola
Cytuję użytkownika: Anna
Matki zawsze odpowiadają za swoje niepełnoletnie dzieci w tym odpowiadają prawnie. Każdą z matek tych nastolatków wsadzić do więzienia na 25 lat i po problemie.
A czemu nie ojca?????
A temu nie ojca bo on jest jedynym żywicielem rodziny.
Ola (11 listopada 2023 4:09)
Cytuję użytkownika: Anna
Matki zawsze odpowiadają za swoje niepełnoletnie dzieci w tym odpowiadają prawnie. Każdą z matek tych nastolatków wsadzić do więzienia na 25 lat i po problemie.
A czemu nie ojca?????
Więcej komentarzy

Dodaj komentarz

112  |   policja  |   Kamienna Góra  |   pobicie  |   pobili bezdomnego  |  

Dwaj postrzeleni policjanci nie żyją

Jeden z postrzelonych policjantów zmarł. Miał 45-lat

Maksymilian F. usłyszał zarzuty usiłowania zabójstwa policjantów

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij