Menu

Przebudowują kamienicę przy ul. Kościelnej

Trwa remont kolejnej kamienicy przy ul. Kościelnej 3a. Budynek, który był totalną ruderą będzie miał dobudowane piętro. 

Przebudowują kamienicę przy ul. Kościelnej

 Po remoncie powstanie tam 6 mieszkań komunalnych o powierzchniach użytkowych między 36 a 97 m2.  Inwestycja obejmuje także zagospodarowanie i ogrodzenie przyległego terenu. Budynek ogrzewany będzie przez kotłownię gazową wspomaganą pompami ciepła. Na dachu budynku zamontowane zostaną panele fotowoltaiczne.

Na terenie przyległym do kamienicy nie będzie miejsc parkingowych. Bedzie dużo za to dużo zieleni. Mieszkania będą komunalne. Zobacz aktualne zdjęcia.

 

 

red
foto: WTV
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Hrabia (6 stycznia 2024 10:45)
Trzeba mieć coś z głową żeby to remontować , brak słów, kto do tego dopuścił.Władze do wymiany i to natychmiast.
Gienek (12 listopada 2023 9:44)
Super lokalizacja." miód,cud i orzeszki"

Dodaj komentarz

remont  |   budynek  |   srodmiescie  |   walbrzych  |   kamienice  |  

Wałbrzych (Waldenburg) na filmie z 1929 roku. Prawdziwy unikat

Gość Dnia - Edyta Płaneta-Siewierska

Prezydent Wałbrzycha, Roman Szełemej zbiera podpisy z radnymi

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij