Menu

Dzieci katują bezdomnego - najmłodszy z oprawcówma 11 lat

- On żyje? - słychać na filmie nagranym przez dzieci, które skatowały bezdomnego mężczyznę w Kamiennej Górze. Najmłodszy z oprawców ma 11 lat, najstarszy 15. Dzieci były bardzo brutalne — kopały mężczyznę, rzucały w niego gruzem i biły kijem. Filmy trafiły do internetu.


 

Dzieci katują bezdomnego - najmłodszy z oprawcówma 11 lat
- Dawaj, k...a, nap...my go. - słychać jak chłopcy krzyczą na filmie. Do skatowania bezdomnego doszło w Kamiennej Górze w jednej ze starych fabryk cztery tygodnie temu.
 
Sprawę nagłośnili dziennikarze Informacji Dolnośląskich. Na filmie widać chłopców kopiących bezdomnego. Gdy mężczyzna próbuje się podnieść, dzieci kopią go i rzucają w niego gruzem — ten upada i zwija się w kłębek. Chłopcy są wulgarni, wyzywają go, są wyraźnie rozbawieni pastwieniem się nad bezbronnym.
 
Filmów z katowania mężczyzny jest więcej
 
Dziennikarze ID/id-24.pl dotarli do kolejnych filmów. Zarejestrowane są na nich jeszcze bardziej brutalne zachowania nastolatków.
 
 
Chłopcy z niezwykłą brutalnością i wręcz sadystyczną satysfakcją znęcają się nad bezbronnym człowiekiem. Młodzi ludzie uderzają leżącego płytami OSB. Mężczyźnie w niewielkim stopniu udaje się ochraniać głowę rękoma. W końcu jednak pod ciężarem kolejnych uderzeń przestaje się osłaniać i w ogóle reagować. Nie wykluczone, że traci przytomność. Na filmie słychać pytanie oprawców: „On żyje?” - informują dziennikarze ID/id-24.pl - Na kolejnym nagraniu młodzi ludzie pastwią się nad leżącym mężczyzną, wyzywając go i okładają kijami. Na razie nie wiadomo, czy filmy były kręcone jednego dnia, czy w różnym czasie.
 
Czy sprawa była zamiatana pod dywan ?
 
- To nagranie trafiło do nas na początku października. Policjanci zweryfikowali czy to nagranie miało miejsce na terenie kamiennej góry. Rzeczywiście 23 września doszło do pobicia 27-latka na terenie pustostanu — mówi Katarzyna Trzepak-Balicka, oficer prasowy KPP w Kamiennej Górze.
 
Trzepak-Balicka przyznaje, że policji nie są znane inne nagrania oprócz tego, które trafiło do komendy na początku października.

Jak twierdzą lokalni dziennikarze i internauci, jeden z chłopców jest synem kamiennogórskiego policjanta. Komenda Powiatowa Policji w Kamiennej Górze zaprzecza tym informacjom.

Pobity 57-latek zmarł, jednak nie na skutek pobicia. Sprawa trafiła do Sądu Rodzinnego. 
Jak donoszą dziennikarze Polsat News, którzy również badają sprawę, dzieci "dostały naganę od szkół, do których uczęszczają"

Filmy są bestialskie i nie naddają się do publikacji - zamieszczamy jedynie dwa zdjęcia z filmu.

Czytaj też:
Dzieci znęcały się nad bezdomnym i pobiły go. Nakręciły film



pos
foto: Informacje Dolnośląskie
redakcja@walbrzych24.com


 

Komentarze

Plex (13 listopada 2023 14:59)
Cytuję użytkownika: Komuna STOP!
Jak pies ugryzie "człowieka" to się go zabija (usypia) , bo śmiał ugryźć "człowieka" najczęściej będąc sprowokowanym. Co zrobić z takimi NĘDZNYMI GADAMI?
Przenieść do innej szkoły jak pedofila z kościoła
Kakaowy ministrant (13 listopada 2023 13:29)
Co wpisać żeby znaleźć oryginalny film z tego zdarzenia
Komuna STOP! (13 listopada 2023 11:42)
Jak pies ugryzie "człowieka" to się go zabija (usypia) , bo śmiał ugryźć "człowieka" najczęściej będąc sprowokowanym. Co zrobić z takimi NĘDZNYMI GADAMI?
Moan (13 listopada 2023 10:28)
Poprawczak a nie nagana
ToJA (13 listopada 2023 7:36)
To w końcu 27 latek czy 57 latek ???
Yyyy (12 listopada 2023 23:25)
Cytuję użytkownika: Xxxx
Mamy juz dane tych gnoji czs wymierzyć kare
Skazać dziadostwo!!! Do pierdla z nimi! Nie poprawczak! Patusy!!!
Śledztwo (12 listopada 2023 22:33)
Cytuję użytkownika: Kakaowy ministrant
Zmarł nie na skutek pobicia. Pierwsze matactwo?
Skoro tata policjant to ma znajomości? Wiec może to właściwą wersja ? Sam sobie umarł bo zobaczył ze na wino nie ma co nie? Albo zamarzł w 10 stopniach na plusie?
PRAWDA (12 listopada 2023 21:58)
Małe śmieci!!! Rodzicom tylko pogratulować wychowania takich patusów społecznych!!! Mam nadzieję, że spotka ich mocna kara!!! Jak trzeba mieć nasrane w głowie żeby w wieku 11 lat pobić bezdomnego!!! Śmieci społeczne!
xxx (12 listopada 2023 21:20)
Cytuję użytkownika: ***** ***
Te "dzieci" za karę, że się nie uczyły musieli oglądać przez miesiąc TVPIS. Efekt mamy zamieszczony w artykule. Brawo dla wyborców PiSuaru.
Te dzieci były pewnie uczone j...ć, ośmiu gwiazdek, czerwonych błyskawic i podobnych haseł. I tak się to właśnie kończy
Kakaowy ministrant (12 listopada 2023 19:15)
Zmarł nie na skutek pobicia. Pierwsze matactwo?
Więcej komentarzy

Dodaj komentarz

Kamienna Góra  |   po sąsiedzku  |   policja  |   112  |  

Co najcześciej zgłaszają wałbrzyszanie policji?

Przed nami obfite opady śniegu. Będzie ślisko

Ukradł chemię, słodycze i kosmetyki

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij