Menu

Czy medycyna pokona w końcu raka?

Czy pacjenci z nowotworem mogą się czuć w Wałbrzychu bezpiecznie? Profilaktyka to truizm, który może uratować życie?  Czy warto w Movember zapuścić wąsy i zbadać się dla jaj? - z umiarkowanym optymizmem o nowotworach Marek Szeles rozmawia z Pawłem Pyką, ordynatorem Oddziału Chrirurgii Onkologicznej w Szpitalu Specjalistycznym w Wałbrzychu.

Czy medycyna pokona w końcu raka?

Komentarze

Jaro (14 listopada 2023 4:32)
Cytuję użytkownika: Radek
Ludzie wyjeżdżajcie z tego miasta. Tutaj służba zdrowia jest na bardzo marnym poziomie. W Niemczech od października zeszłego roku minimalna pensja krajowa wynosi po przeliczeniu na polskie 9000 PLN bez potrąceń. Praca jest w różnych branżach. Uczcie się chociaż fundamentalnych podstaw języka. A nawet dla osób bez znajomości języka jest praca. Warto się nad tym zastanowić.
Radek, a ty z której agencji pracy zagranicznej jesteś? Jakie tam są warunki? Ile dostajesz premii od "glowy"? ;-)
Daniela (13 listopada 2023 21:36)
Może służba zdrowia tak ale Pan dr .Pyka jest zawsze dla pacjentów nawet przed czy po pracy wiem co mówię dba o moja mamè
Piotr (12 listopada 2023 19:06)
W Walbrzyskim szpitalu poradnia chirurgii onkologicznej zamknięta 10.11.2023 (wolne za 11.11) i podobno 03.11 również (urlop lekarza). Skandal. Może Pani dyrektor ds organizacyjnych wytłumaczy w mediach czemu dwa piątki z rzędu nie ma lekarza i gdzie w tym wszystkim są pacjenci chorzy na raka ??? Czemu terminy pakietu onkologicznego w Walbrzyskim szpitalu nie są przestrzegane ??? Niech Pani dyrektor odpowie również czy w czasie kiedy poradnia nie przyjmuje i pacjent musi czekać dwa tygodnie to choroba nowotworowa ma urlop ???
Ewa (12 listopada 2023 15:51)
Jak można mieć wolny piątek za sobotę 11listopada w szpitalu górniczym i nie przyjmować ludzi, chciałam zrobić badania, zapłacić za nie, ale niestety,nikt nie pracował, przecież to nie supermarket tylko szpital gdzie jest laboratorium,to jest skandal
Radek (12 listopada 2023 14:46)
Ludzie wyjeżdżajcie z tego miasta. Tutaj służba zdrowia jest na bardzo marnym poziomie. W Niemczech od października zeszłego roku minimalna pensja krajowa wynosi po przeliczeniu na polskie 9000 PLN bez potrąceń. Praca jest w różnych branżach. Uczcie się chociaż fundamentalnych podstaw języka. A nawet dla osób bez znajomości języka jest praca. Warto się nad tym zastanowić.

Dodaj komentarz

Czy Wałbrzych jest przyjazny dla ludzi kultury i sztuki?

Dlaczego ludzie czekają na obrady Sejmu jak na ulubiony serial...

Czy powinna powstać Państwowa Inspekcja Pracy dla uczniów?

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij