Menu

Z lotniska do izby wytrzeźwień

Pobytem w izbie wytrzeźwień zakończył się dla jednego z pasażerów wrocławskiego lotniska planowany wypoczynek na egipskiej plaży.
 

Z lotniska do izby wytrzeźwień

Wszystko zaczęło się, gdy pijanego pasażera nie wpuszczono na pokład samolotu. Mężczyzna miał nim lecieć na wakacje do Egiptu. 31-latek był pijany.

- Pracownicy obsługi lotu do Egiptu twierdzili, że już podczas oczekiwania na zwrot bagażu mężczyzna zachowywał się coraz głośniej. Odprowadzili go w asyście funkcjonariuszy Straży Granicznej na postój taksówek, gdzie mężczyzna zaczął zachowywać się irracjonalnie: krzyczał, był wyraźnie pobudzony, wymachiwał rękami i próbował przemieszczać się pomiędzy pasami ruchu przed terminalem — informuje Straż Graniczna.

Mężczyzna nie stosował się do poleceń strażników granicznych. 31-latek został zakuty w kajdanki i przewiezieni przez policję do wrocławskiej izby wytrzeźwień.

adm
foto: Straż Graniczna
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

mały detektyw (13 listopada 2023 7:30)
Cytuję użytkownika: Ja
Cytuję użytkownika: podejrzewam że
To zapewne peowiec albo ktoś z 11 koalicjantów.
To pewnie pisiol chciał uciec
To nie był nikt z pisu bo oni nie przeklinają ani nie hajlują publicznie POpijaku.
Ja (13 listopada 2023 6:33)
Cytuję użytkownika: podejrzewam że
To zapewne peowiec albo ktoś z 11 koalicjantów.
To pewnie pisiol chciał uciec
PRAWDA (12 listopada 2023 23:03)
Nie wystartował a w najlepszym kurorcie wylądował! Brawa dla tego matoła!
podejrzewam że (12 listopada 2023 22:17)
To zapewne peowiec albo ktoś z 11 koalicjantów.

Dodaj komentarz

Straż Graniczna  |   wrocław  |   izba wytrzeźwien  |   samiolot  |   pijany pasażer  |  

Dwaj postrzeleni policjanci nie żyją

Derby dla Górnika, Śląska II Wrocław ''rozjechany''

Maksymilian F. zatrzymany. Prawdopodobnie usłyszy zarzut próby...

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij