Menu

II Alternatywne Targi Ślubne w Starej Kopalni

Wszystko, co potrzebne do zorganizowania ślubu znajdziecie w jednym miejscu. Do Starej Kopalni powracają Alternatywne Targi Ślubne Daisy Wedding.

II Alternatywne Targi Ślubne w Starej Kopalni
Wydarzenie po raz pierwszy zorganizowano w marcu tego roku i cieszyło się sporym zainteresowaniem zarówno ze strony wystawców, jak i odwiedzających, dlatego organizatorzy postanowili powrócić z edycją jesienną dla tych, którzy planują ślub w przyszłym roku.
 
- Mam już informację od organizatorów, że II edycja to jeszcze więcej podwykonawców. Mamy nadzieję, że przyjadą tu tłumnie całe rodziny i narzeczeni, którzy planują w najbliższym czasie ślub, ale to także doskonała okazja dla firm, by zobaczyły, jakich mamy usługodawców pod ich imprezy. Wprawdzie mówimy tu o ślubach, ale wydarzenie daje także możliwość poszukiwania współpracy na innych polach przy organizacji imprez - mówi Marta Wróbel, wicedyrektor Starej Kopalni.
 
 
- Pierwsza edycja zgromadziła 53 wystawców, a teraz będzie ich trochę więcej. Wprawdzie na sali pomieścimy tak, jak dotychczas 53 stanowiska, ale tym razem impreza będzie się zaczynać już na zewnątrz, gdzie na przykład wystawione będą samochody a kolejne stanowiska od parteru przez całe piętro prowadzące na główną salę. Widzimy spore zainteresowanie ze strony wystawców, którzy chcą się tu pokazać - mówi Jolanta Kowal, organizatorka Alternatywnych Targów Ślubnych Daisy Wedding.
 
 
 
Oprócz stoisk wystawców z różnych branż na targach zaplanowano szereg dodatkowych atrakcji.
 
- Są zaplanowane cztery pokazy sukien ślubnych i jeden pokaz mody męskiej. Będą różne prelekcje, między innymi będziemy rozmawiać z florystą, barmanem, który również zaprezentuje pokaz barmański. Będą spektakularne torty. Porozmawiamy także z karykaturzystką, czy takie atrakcje są w ogóle potrzebne na weselu. Zapytamy fotografów i właścicieli lokali, czym się kierować przy wyborze ich usług i jak wygląda proces podpisywania umowy. Będą fotobudki, videobudki, więc czas mamy wypełniony od rana do wieczora - zapowiada Jolanta Kowal.
 
 
Targi odbędą się w najbliższą niedzielę 19 listopada w Starej Kopalni w godzinach 11:00 - 17:00. Wstęp dla odwiedzających jest bezpłatny.
 
 
opr.plr
foto: P.Tokarski, archiwum / K. Taller
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu - bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

Czwartkowe spotkania z kulturą i sztuką

Jutro święto przewodników turystycznych — poznaj przewodników ze...

Witajcie na Planecie Pana Misia

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij