Menu

Chcą ratować wieżę w Sokołowsku

Wieża sanatorium dr. Brehmera  w Sokołowsku potrzebuje ratunku. Uruchomiono zbiórke pieniędzy. 

Chcą ratować wieżę w Sokołowsku
- Dla darczyńców przygotowaliśmy wiele ciekawych i zaskakujących nagród. Wierzymy, że uda się zebrać fundusze na remont. Wspierajcie, udostępniajcie. Potrzebujemy Waszej pomocy! - informują organizatorzy zrzutki. 
 
Oderwane fragmenty uszkodzonej wieży przebiły dach w części budynku eliminując z użytku dwie sale. Naprawa wieży to koszt ponad 280 000 zł. Prace wymagają skomplikowanych prac budowlanych.
 
 
- Każda, nawet drobna donacja pomoże nam w likwidacji zagrożenia. Uratujmy wieżę! - informują organizatorzy zrzutki. 
 
 
Na stronie zrzutki będą pojawiać się atrakcyjne aukcje.
 
- Mamy nadzieję, że dzięki Waszej pomocy wkrótce będziemy mogli ponownie spotkać się z Wami w sanatorium na kolejne artystyczne wydarzenie w niezwykłym otoczeniu. Bożenna Biskupska i Zuzanna Fogtt - informują organizatorzy zrzutki. 
 
Link do zrzutki znajdziesz tutaj
 
red
foto: zrzutka.pl
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

LeO 51 (14 listopada 2023 16:45)
Nauczyli się zrzutki , Panie ciągle biorą kasę od ponad 20 lat i stoi wszystko w miejscu to jest sposób na życie tak robią żeby nie zrobić. Tak jak Andrzejówka , pełno turystów kasa leci , a ciągla zebranina o wszystko . Tylko u nas tak jest .
normalny (14 listopada 2023 13:20)
Mam na to w y j e b a n e.
Szach i mat (14 listopada 2023 8:30)
Jest właściciel ? to niech płaci a nie żebranie o wszystko. Jeśli już tak bardzo chce remontować, nie za swoje to może niech zwróci się do mieszkańców Warszafki, którzy tak chętnie kupują tam grunty, mieszkania itp .

Dodaj komentarz

zwrzutka  |   wieża  |   sokolowsko  |   pieniadze  |  

Wieża będzie otwarta już w kwietniu ?

Jeśli Górnik Wałbrzych awansuje, to otrzyma większe wsparcie

Wałbrzych: W tym roku nie będzie ''mega'' inwestycji?

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij