Menu

60 lat po ślubie Kubasińskiej i Nalepy koncert w Teatrze Zdrojowym

Już w styczniu zapraszamy na koncert z okazji 60-lecia ślubu Miry Kubasińskiej i Tadeusza Nalepy w Wałbrzychu. Koncert odbędzie się w Teatrze Zdrojowym w Szczawnie-Zdroju.

60 lat po ślubie Kubasińskiej i Nalepy koncert w Teatrze Zdrojowym

Mira Kubasińska i Tadeusz Nalepa pobrali się w Wałbrzychu wUrzędzie Stanu Cywilnego, 9 stycznia 1964 roku. Wkrótce po tym wydarzeniu dali początek legendarnym zespołom Blackout oraz Breakout.

60 lat po ślubie Kubasińskiej i Nalepy zapraszamy koncert w Szczawnie - Zdroju w Teatrsze Zdrojowym. Wystąpią Lucja Skibniewska, Marek Waszczyński, Paweł Gradolewski (Second Line) oraz kwartet smyczkowy Agencji Wartki. Wydarzenie poprowadzi Leszek Grodziński.

Teatr Zdrojowy im. H. Wieniawskiego w Szczawnie – Zdroju,
26 stycznia 2024 rok, godz. 19.00.


Bilety do kupienia w biurze Teatru Zdrojowego, w Bohema Caffe, Domu Zdrojowym (recepcja) i na kupbilecik.pl. Organizatorem koncertu jest Stowarzyszenie Muzyczne Legendy Wałbrzycha „MULWA” i Teatr Zdrojowy im. Henryka Wieniawskiego w Szczawnie – Zdroju

adm
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu - bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

muzyka  |   koncert  |   Teatr Zdrojowy  |  

Ostatnia rap bitwa freestylowa w tym roku

Mike Parker Quartet na scenie w A’PROPOS

Bassbórka w Starej Kopalni

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij