Menu

Integracja poprzez wspólne warsztaty. Podsumowanie projektu

W miejskiej bibliotece, centrum kultury "Witold" w Boguszowie Gorcach odbyło się podsumowanie projektu nieformalnej grupy Przyjaciele Biblioteki pod nazwą "Górskie Malowanki".
Integracja poprzez wspólne warsztaty. Podsumowanie projektu
Projekt został dofinansowany ze środków Polsko Amerykańskiej Fundacji Wolności, Instytutu Rozwoju Filantropii w Polsce oraz Stowarzyszenia Granica z Lubawki. Temat całych warsztatów wiązał się z turystyką. 
 
 
- Na sali mamy uczestników projektu. Mamy zaproszonych gości. Najpierw jest część oficjalna. Podczas której będzie mały koncert. Potem mamy część neoficjalną. Bęą to rozmowy, wystawa, integracja. Podziwianie prac, które powstały przz 2 miesiące. Powstało ich około 200. Stworzyły je cztery grupy z czterech dzielnic Boguszowa, Gorc, Kuźnic i Starego Lesieńca. Każda z tych grup robiła trzy róźnwe projekty. Było malowanie na szkle, drewnie oraz malowanie na płótnie. Celem była integracja anszego miasta. Jesteśmy z różnych przyczyn oddaleni od siebie geograficznie. Chcemy robić jak najwięcej inicjatyw, gdzie będziemy integrować społeczności ze sobą. - mówi Katarzyna Gotowała i Karolina Oschia Zalas.
 


red
foto: WTV
redakcja@walbrzych24.com

 

Komentarze

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu - bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

podsumowanie  |   projektu  |   boguszow  |   gorce  |   witold  |   szyb  |  

Naśnieżają Dzikowiec. Niedługo będziemy tu jeździć na nartach

Lampki choinkowe włączy Mikołaj. Będzie też Mikołajkowa Parada...

Gdzie jest najwyżej położona strzelnica w Polsce?

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij