Menu

Sokołowsko: Między Miastami czyli niszowe koncerty na prowincji

"Między miastami" to kameralne koncerty rejestrowane w klubokawiarni Palmiarnia w Sokołowsku. Na Youtubie ruszył kanał, gdzie znajdziecie występy niszowych artystów. Autorzy kanału zapraszają artystów nie tylko z polskiej sceny muzycznej, ale również zagranicznej.

Sokołowsko: Między Miastami czyli niszowe koncerty na prowincji

Klubokawiarnia Palmiarnia to ośrodek kulturalny i miejsce interakcji wszelkich środowisk artystycznych, w położonym na prowincji Sokołowsku. Autorzy projektu, by 'wyjść z prowincji" stworzyli na YouTube kanał, na którym znajdziecie już kilka koncertów (kanał znajdziecie TUTAJ)

- To właśnie tu gdzieś na krańcach świata, a jednocześnie w centralnym punkcie na mapie Europy, odbywają się liczne niszowe festiwale skupiające artystów z całego uniwersum. - informuje Mikołaj Grzebieniak, jeden z twórców kanału.

Twórcy zapraszają do udziału w sesjach nagraniowych live, które będą publikowane na kanale muzycznym "Między miastami" ciekawych artystów nie tylko z polskiej sceny muzycznej, ale również zagranicznej, przejawiających różnorodne style i gatunki.

Sprawdż kanał  - kliknij TUTAJ
pos
foto: Mikołaj Grzebieniak
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu - bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

Chciała inwestować w stacje paliw. Straciła 40 tys. zł

Lampki choinkowe włączy Mikołaj. Będzie też Mikołajkowa Parada...

Koczują w namiotach

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij