Menu

Wynosiła perfumy z drogerii, grozi jej 5 lat więzinia

Straty wynoszą grubo ponad tysiąc złotych - policjanci zatrzymali mieszkankę Wałbrzycha, która wynosiła z jednej z drogerii w Szczawnie-Zdroju perfumy.


 

Wynosiła perfumy z drogerii, grozi jej 5 lat więzinia

Do kradzieży dochodziło w drogerii przy ul. Łączyńskiego w Szczawnie Zdroju. Jak ustalili mundurowi, 31-letnia mieszkanka Wałbrzycha sześciokrotnie wynosiła perfumy. Kobieta została zatrzymana we wtorek w miejscu zamieszkania na Białym Kamieniu. 31-latka przyznała się do winy. Straty oszacowano na 1,1 tys. zł. O losie kobiety zadecyduje sąd, grozi jej do 5 lat więzienia.

adm
foto: walbrzych24.com
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

hehehehe (15 listopada 2023 10:08)
Jak za wyniesienie 5 lat to za kradzież dożywocie?

Dodaj komentarz

112  |   policja  |   złodziej  |   kradzież  |  

Dwaj postrzeleni policjanci nie żyją

Jeden z postrzelonych policjantów zmarł. Miał 45-lat

Maksymilian F. usłyszał zarzuty usiłowania zabójstwa policjantów

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij