Menu

Policja zatrzymała dwóch oszustów - jeden z nich trafi do więzienia

Jeden z poszukiwanych trafił już do aresztu, skąd trafi do więzienia za oszustwa i paserstwo. Drugi ukrywał się, bo nie chciał stawić się do prokuratury. Mundurowi zatrzymali dwóch poszukiwanych mieszkańców Wałbrzycha.
 

Policja zatrzymała dwóch oszustów - jeden z nich trafi do więzienia

Mężczyźni wpadli w jednym z mieszkań przy ul. Kuracyjnej w Wałbrzychu dzisiaj około godziny 8:00.

- Obaj nie kryli zaskoczenia, że odwiedzili ich policjanci. W trakcie legitymowania funkcjonariusze potwierdzili, że 35-letni mężczyzna jest poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Wałbrzychu za uporczywe nękanie innej osoby oraz paserstwo — mówi komisarz Marcin Świeży z wałbrzyskiej policji.

35-latek trafi do wiezienia, gdzie spędzi ponad rok. Jeszcze dziś przewieziony zostanie do aresztu w Świdnicy, skąd ostatecznie trafi do wyznaczonego zakładu karnego.

Drugi zatrzymanych ukrywał się w związku z oszustwami, Mężczyzna nie stawiał się w prokuraturach w Tczewie i Oławie.

- Po niezbędnych wykonanych przez mundurowych czynnościach 31-latek ostatecznie został zwolniony. - mówi komisarz Marcin Świeży.

adm
foto: Policja
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

benk (16 listopada 2023 10:25)
I znów elektorat tuskoludów POważnie się zmniejszył.

Dodaj komentarz

poszukiwani  |   ukrywali sie przed policją  |   112  |   policja  |   prokuratura  |   paser  |   oszust  |  

Pędził prawie 200 km/h. Nie przyjął mandatu

Wałbrzych: oszukali seniorkę - straciła 120 tys. zł

Pijana matka: prawie 3 promile. Tłumaczyła to... nadciśnieniem

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij