Menu

Spłonęło poddasze - pożar w Jedlinie Zdroju

Pożar poddasza w Jedlinie-Zdroju — mieszkańcy zdążyli uciec z budynku jeszcze przed przyjazdem straży pożarnej. Na szczęście nikomu nic się nie stało. Ogień gasiło 5 jednostek straży pożarnej.
 

Spłonęło poddasze - pożar w Jedlinie Zdroju

Pożar wybuchł po godzinie 2 w nocy na poddaszu budynku przy ulicy Kościelnej w Jedlinie-Zdroju. Na miejsce zadysponowano pięć jednostek straży pożarnej — między innymi samochód z podnośnikiem i drabiną. Mieszkańcy sami ewakuowali się z budynku jeszcze przed przyjazdem strażaków.

Paliło się poddasze, akcja gaśnicza trwała ponad 3 godziny. Jak informuje oficer prasowy Państwowej Straży Pożarnej w Wałbrzychu Tomasz Kwiatkowski, znacznemu uszkodzeniu uległa część poddasza. Po ugaszeniu pożaru mieszkańcy mogli wrócić do swoich domów. Przyczyny pożaru bada policja.

adm
foto: ilustracyjne (walbrzych24.com)
redakcja@walbrzych24.com

 

Komentarze

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu - bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

pożar  |   Straz Pożarna  |   Jedlina Zdrój  |   112  |  

Przed nami obfite opady śniegu. Będzie ślisko

Nocne poszukiwania zaginionego mężczyzny

Ile zapłacimy za nieodśnieżony samochód ?

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij