Menu

Wałbrzych tłem nowej książki Roberta Foksa

22 listopada ukaże się powieści „Wałbrzych. Ściśle tajne". Jej autorem jest Robert Foks. 
Wałbrzych tłem nowej książki Roberta Foksa

O czym będzie książka?

Dolny Śląsk, dziesięć miesięcy po upadku komunizmu w Polsce. W Górach Sowich umiera pewien człowiek. Wydarzenie to odsłania rąbek drugowojennej, intrygującej tajemnicy. Tomasz, wałbrzyski nauczyciel historii i eksplorator, odkrywa istotny fakt, który nakazuje mu podążyć tropem zagadki. Wkrótce pasjonujące wyzwanie przeistacza się w niebezpieczną grę. Do akcji przystępują służby specjalne czterech państw, które rywalizują o ukryty pod koniec wojny depozyt. Stawką jest skarb o wielkiej materialnej i intelektualnej wartości. Tomasz zostaje zmuszony do walki o przetrwanie. Nie przypuszcza, że jego przyszłość będzie zależna od ludzi przeklętych przez Historię.  

 
- Kilka słów o mnie. Byłem uczniem Szkoły Podstawowej nr 15, II Liceum Ogólnokształcącego oraz Państwowej Szkoły Muzycznej w Wałbrzychu. Ukończyłem politologię na Uniwersytecie Wrocławskim. „Wałbrzych. Ściśle tajne" to moja trzecia powieść. Wałbrzych to miasto, w którym się wychowałem, dlatego też zawsze marzyłem o napisaniu książki, której akcja będzie się rozgrywać w naszym mieście. Udało się! - informuje autor książki. 
 
 
red
foto: użyczone
redakcja@walbrzych24.com
 

Komentarze

Racja (20 listopada 2023 10:11)
Cytuję użytkownika: Ovo
To nie dorównuje nawet w ułamku dziełom mistrza Nienackiego.
Tak, to grafomania niestety.
Ovo (19 listopada 2023 13:15)
To nie dorównuje nawet w ułamku dziełom mistrza Nienackiego.
czytelnik (19 listopada 2023 11:46)
Coś takiego w podobnych kilmatach tyle że nie w wałbtzychu dużo dużo wcześniej już było z serii Pan Samochodzik Zbigniewa Nienackiego.Nawet główny bohater miał u Nienackiego na imię Tomasz.

Dodaj komentarz

ksiazka  |   walbrzych  |   walbrzyszanin  |   premiera  |  

Boks: Michał Leśniak powalczy o pas

Dobry występ Rambo na Gromdzie

Co najcześciej zgłaszają wałbrzyszanie policji?

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij