Menu

Turniej Charytatywny dla Ewy Trybańskiej

Szkółka Piłkarska "Szczyt" Boguszów-Gorce zaprasza na charytatywny turniej, podczas którego zbierane będą fundusze na leczenie i rehabilitację Ewy Trybańskiej, nauczycielki z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Boguszowie-Gorcach.

Turniej Charytatywny dla Ewy Trybańskiej
Ewa Trybańska doznała pęknięcia tętniaka, który spowodował obszerny wylew. Przez trzy miesiące przebywała w szpitalu w Wałbrzychu, z czego aż dwa miesiące w śpiączce. Obecnie znajduje się w prywatnym ośrodku, gdzie specjaliści dzień po dniu walczą, by przywrócić ją do sprawności. Przed incydentem Ewa Trybańska była cenioną przez lokalną społeczność nauczycielką wychowania fizycznego, dlatego obecnie wiele osób angażuje się w akcje pomocowe i zbiórkę funduszy na jej leczenie. W najbliższy weekend w Boguszowie-Gorcach odbędzie się charytatywny turniej piłkarski.
 
- Turniej zaczyna się w sobotę 18 listopada rozgrywkami rocznika 2015 i 2016. W niedzielę na boisko wybiegną nasze "orliki" czyli rocznik 2014 i młodsi - zapowiada Adam Zdeb, prezes Szkółki Piłkarskiej "Szczyt" Boguszów-Gorce.
 
 
- Pani Ewa Trybańska to wychowawczyni mojej córki. Najważniejszy jest nasz cel zebrania środków dla pani Ewy. Nie liczy się zwycięstwo tej czy innej grupy, tylko żeby zebrać jak najwięcej pieniędzy dla pani Ewy - mówi Marcin Morawski ze Stowarzyszenia "Młode Wilki" Szczawno-Zdrój.
 
 
Pieniądze będzie można wrzucać do puszek podczas trwania całego turnieju, ale poza tym będzie także kiermasz ciast zorganizowany przez mieszkańców Boguszowa-Gorc, a także przygotowywana jest specjalna licytacja.
 
 
- Do tego przedsięwzięcia dołączył były reprezentant Polski Janusz Gancarczyk, który przekazał swoją koszulkę z występów w Ekstraklasie w Polonii Warszawa. Janusz obiecał także podpisać tę koszulkę specjalnie dla zwycięzcy licytacji - mówi Marcin Morawski.
 
 
Link do licytacji pojawi się na Facebooku Szkółki Piłkarskiej "Szczyt" gdy tylko zostanie ona opublikowana. Środki można wpłacać także TUTAJ. Zmagania sportowe odbywać się będą w sobotę i niedzielę na hali sportowej przy ul. Waryńskiego w Boguszowie-Gorcach od godziny 9:00. Udział zapowiedziało wiele dziecięcych i młodzieżowych klubów piłkarskich z Wałbrzycha i Powiatu Wałbrzyskiego.
 
 
 
plr
foto: P.Tokarski
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu - bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

Górnik wygrywa na wyjeździe

Uratowali uwięzioną sarnę

Centrum Sportowo-Dydaktyczne ANS już działa

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij