Menu

Dźwigali ciężary, by dodać sił Oskarowi (FOTO)

Ponad 30 osób wzięło udział w charytatywnych zawodach w wyciskaniu ciężarów w klubie Well Fitness. Akcja miała na celu zbiórkę funduszy na rzecz Oskara Sudory, który walczy ze złośliwym nowotworem.

Dźwigali ciężary, by dodać sił Oskarowi (FOTO)

- Robimy to wszystko dla naszego klubowicza Oskara Sudory. Jakiś czas temu dowiedzieliśmy się, że zachorował. Wcześniej bardzo intensywnie uczęszczał do naszego klubu. Postanowiliśmy go wesprzeć w tej walce, żeby dodać mu sił do walki i motywacji do powrotu do nas - mówi Karolina Kozłowska kierownik klubu Well Fitness w Wałbrzychu.

Wyniki zawodów:

Kategoria kobiety
1. Karolina Łaszewska z wynikiem 50kg
2. Liwia Misztal z wynikiem 45kg
3. Iwona Ryłko z wynikiem 42,5kg
 
Klubowicze Well Fitness mężczyźni do 100kg
1. Paweł Bułka z wynikiem 160kg
2. Maciej Stuchły z wynikiem 155kg
3. Sylwester Niewęgłowski z wynikiem 135kg
 
Kategoria klubowicze Well Fitness powyżej 100kg
1. Szymon Paraskiewas z wynikiem 120kg
2. Daniel Nowakowski z wynikiem 112,5kg
3. Brak
 
 
Kategoria pro do 100kg
1. Jacek Miernicki z wynikiem 180kg
2.Łukasz Wółkiewicz z wynikiem 170kg
3. Bartłomiej Rogoziński z wynikiem 170kg
 
Kategoria Pro powyżej 100kg 
1. Tomasz Ciastko z wynikiem 210kg
2. Piotr Wciorka z wynikiem 172,5kg
3. Mateusz Brzuchacz z wynikiem 165kg
 
Wynik total mężczyźni Wilks:
Łukasz Wółkiewicz
 
Wynik total kobiety Wilks:
Liwia Misztal

Historia Oskara i link do zbiórki - kliknij tutaj

foto: P.Tokarski
redakcja@walbrzych24.com

Zdjęcie 1
Zdjęcie 2
Zdjęcie 3
Zdjęcie 4
Zdjęcie 5
Zdjęcie 6
Zdjęcie 7
Zdjęcie 8
Zdjęcie 9
Zdjęcie 10
Zdjęcie 11
Zdjęcie 12
Zdjęcie 13
Zdjęcie 14
Zdjęcie 15
Zdjęcie 16
Zdjęcie 17
Zdjęcie 18
Zdjęcie 19
Zdjęcie 20
Zdjęcie 21
Zdjęcie 22
Zdjęcie 23
Zdjęcie 24
Zdjęcie 25
Zdjęcie 26
Zdjęcie 27
Zdjęcie 28
Zdjęcie 29
Zdjęcie 30
Zdjęcie 31
Zdjęcie 32
Zdjęcie 33
Zdjęcie 34

Komentarze

Stefan (21 listopada 2023 10:17)
Cytuję użytkownika: po gospodarsku rzecz biorąc
Uważam ze większy pożytek byłby gdyby te osiłki wrzucili seniorom węgiel do piwnicy i narąbali drzewa zamiast bezproduktywnie podnosić sztangę.
"Większy pożytek"?? Człowieku Ty wiesz w jakiej kwestii zabierasz głos? Te "osiłki" wzięli udział w tych zawodach, aby pomóc młodemu chłopakowi - Oskarowi, który jest niesamowicie sympatycznym, miłym, zawsze uśmiechniętym i życzliwym nastolatkiem, a który niestety musi zmierzyć się ze śmiertelną chorobą i właśnie na tą nierówną walką zbierane były fundusze podczas tych zawodów. A Ty zamieszczasz takie bzdury, człowieku o jeszcze głupszym nicku, który pewnie nawet nie przeczytał artykułu. Chyba, że czytać ze zrozumieniem nie potrafisz, bo gdybyś potrafił, to zwykła przyzwoitość by Ci na taki wpis nie pozwoliła.
Niedługo znikną troski wszelakie i miłość peowska (20 listopada 2023 9:50)
Niedługo gdy platforma obejmie ster to dotychczasowa Polska stanie się POlską v 2.0 jeszcze lepszą niż ta z lat 2007-2015. Zapanuje dobrobyt,szczęście,bedziemy znowu zieloną wyspą.Wróci głód wśród dzieci ale tylko od zimy do lata gdy zakwitnie szczaw i mirabelki będzie obfitość pożywienia. Hojny rząd peowski da każdemu według potrzeb tak jak w komunizmie leninowskim miało być. Żadne zbiórki na chorych nie będą już potrzebne bo pani Leszczyna jako minister zdrowia zlikwiduje choroby. W ogóle POlska bedzie do linii Wisły patrząc od zachodu.Na wschodzie tereny zostaną wcielone do rosji i bialorusi gdy putinowi się zechce.Bowiem bedzie istniała tylko teoretycznie jak to mawiał po pijaku sienkiewicz nagrany u Sowy.O tyraniu do 70 lat na platformę nie wspominam bo to oczywiste.Vat na żywność 5%,Vat na wszystko inne 25%.Likwidacja 13,14,800+ no bo trzeba czyimś kosztem podnieść im ubeckie emerytury średnio do 15 000 wraz z wyrównaniem za 8 lat.No i oczywiście przyjęcie całych wydziałów politechnik i uniwersytetów pontonowych w celu ubogacenia kulturowego.
Ferdynand (20 listopada 2023 9:07)
Podnosić sztangi to każden jeden umie, ale robić to nie ma komu.
po gospodarsku rzecz biorąc (20 listopada 2023 9:01)
Uważam ze większy pożytek byłby gdyby te osiłki wrzucili seniorom węgiel do piwnicy i narąbali drzewa zamiast bezproduktywnie podnosić sztangę.
Bob budowniczy (18 listopada 2023 21:39)
Super impreza warto pomagać mimo tego że forma była słaba w porównaniu do początku roku ale ważne jest to że pomóc dla Oscara jest ważniejsza od mojej formy apel do innych POMAGAJMY INNYM BO WARTO

Dodaj komentarz

sport  |   ciężary  |   wyciskanie  |   charytatywnie  |   oskar sudora  |   zbiórka  |   zrzutka  |   leczenie  |  

Dlaczego w najbliższy piątek wałbrzyski Aqua Zdrój będzie w Polsacie?

Boks: Michał Leśniak powalczy o pas

VII Moto Mikołajki (VIDEO)

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij