Menu

Jeżdżą pijani i bez uprawnień

Mimo licznych apeli i kontroli policyjnych na drogach niewiele zmienia się w kwestii pijanych kierowców. Wałbrzyscy policjanci zatrzymali kolejnych dwóch — rekordzista miał 2,5 promila. Nie miał prawa jazdy.

Jeżdżą pijani i bez uprawnień

40-latek, u którego alkomat pokazał 2,44 promila mundurowi zatrzymali w piątek wieczorem  na ul. Andersa. Okazało się, że mężczyzna nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdami.

Z kolei w niedzielę przed południem funkcjonariusze zatrzymali na ul. Moniuszki w Wałbrzychu 57-latka. Obcokrajowiec miał 1,23 promila alkoholu. W momencie kontroli mężczyzna utracił uprawnienia do kierowania pojazdów i w trybie przyspieszonym zostanie dzisiaj doprowadzony do sądu.

adm
foto: Policja
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Anon (21 listopada 2023 17:34)
Cytuję użytkownika: Byk
Cytuję użytkownika: Anna
Hej. Zaskakują mnie komentarze. Zżymacie się na "łapanki", a nie na pijanych kierowców, stanowiących zagrożenie zdrowia i życia? Czemu akurat tak?:)
Taką samą mam refleksję....dziwne to...
Bo patologia nie widzi problemu w tym co robi, wszyscy dookoła są winni ich błędów i niepowodzeń.
Byk (20 listopada 2023 20:57)
Cytuję użytkownika: Anna
Hej. Zaskakują mnie komentarze. Zżymacie się na "łapanki", a nie na pijanych kierowców, stanowiących zagrożenie zdrowia i życia? Czemu akurat tak?:)
Taką samą mam refleksję....dziwne to...
hehehehe (20 listopada 2023 14:48)
Zajmijcie się POsłami robią dokładnie to samo.
Kkk (20 listopada 2023 13:23)
Cytuję użytkownika: Jacek
Dużo podróżuję autem po Europie i to jest prawdą , że takie łapanki są tylko w Polsce ale wiem też , że jak spowodujesz wypadek dla przykładu w takich krajach jak w Niemcy , Francja , Grecja , Czechy czy w Serbia to zostajesz zatrzymany w areszcie do wyjaśnienia i jesteś bankrut nie ma znaczenia czy jesteś ślusarz, policjant , sędzia , poseł czy ksiądz nie wywiniesz się od poniesienia konsekwencji w Polsce to nie działa.
Bo to jest kartonowe państwo
Radek (20 listopada 2023 11:53)
Ludzie wyjeżdżajcie z tego miasta. Tu jest pełno pijaków za kółkiem. W Niemczech od października zeszłego roku minimalna pensja krajowa po przeliczeniu na polskie wynosi 9000 PLN bez potrąceń. Praca jest w różnych branżach. Uczcie się chociaż fundamentalnych podstaw języka. A nawet dla osób bez znajomości języka jest praca. Warto się nad tym zastanowić.
Ewa (20 listopada 2023 11:17)
Cytuję użytkownika: Sebast
Obcokrajowiec wiadome z góry że to Swołocz Ukrainska zygac się chce na nich.
Spakowac i wysłać do swojego kraju.Tam potrzebują takich" odważnych"
Podzamczanin (20 listopada 2023 11:12)
Cytuję użytkownika: Sebast
Obcokrajowiec wiadome z góry że to Swołocz Ukrainska zygac się chce na nich.
Bo to niepoprawnie politycznie jechać w gazecie na ukrainca. Zupełnie jak gwałci ciapaty to nienpowiedza że uchodzca z Maroka. A wogole po ch mu prawo jazdy. Straciłby za alkohol. A tak co mi zrobią jął ją biedy uchodzca z kraju ogarniętego wojna?
Sebast (20 listopada 2023 10:23)
Obcokrajowiec wiadome z góry że to Swołocz Ukrainska zygac się chce na nich.
On (20 listopada 2023 10:17)
,,nawet jak mnie złapiecie,,to GÓWNO mi zrobicie,,,
Krystian (20 listopada 2023 10:04)
A ile można .... ludzie już w tym raju nie wytrzymują. Nie opłaci się już uczciwie pracować, uczciwie jeździć. I tak z którejś strony dupę ci finansowo zerżną obywatelu...
Więcej komentarzy

Dodaj komentarz

Wałbrzych, Boguszów, Głuszyca: oddali hołd zmarłym policjantom

Zabójstwo 60-letniej kobiety - została ugodzona nożem

Rozbite wiaty przystankowe — straty to kilka tys. zł.

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij