Menu

Dachowanie w Zagórzu. Jedna osoba w szpitalu

Samochód dachował, a jedna z czwórki osób, które jechały autem, trafiła do szpitala. Do wypadku doszło w Zagórzu Śląskim.


 

Dachowanie w Zagórzu. Jedna osoba w szpitalu

Do wypadku doszło w sobotę późnym wieczorem (po godzinie 23:00) na wjeździe do Zagórza Śląskiego od strony Dziećmorowic. 22-letnia mieszkanka Wałbrzycha nie dostosowała prędkości do panujących warunków na drodze.

- Zjechała z jezdni i doprowadziła do dachowania pojazdu, który ostatecznie zatrzymał się na pobliskiej łące. Sprawczyni zdarzenia była trzeźwa. Jeden z pasażerów, 24-latek, na szczęście z niegroźnymi dla jego życia obrażeniami ciała trafił do szpitala. - informuje komisarz Marcin Świeży z wałbrzyskiej policji.

Funkcjonariusze sporządzili dokumentację procesową i prowadzić będą teraz dalsze postępowanie w sprawie.opr. adm
foto: Policja
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Księgowy (20 listopada 2023 12:11)
Wyklepie się.
On (20 listopada 2023 10:13)
,, trenowała przed rajdem na OS -

Dodaj komentarz

112  |   policja  |   wypadek  |   Zagórze Śląskie  |  

Leżeli pijani na mrozie. Niewiele brakowało, by zamarzli

Wałbrzych, Boguszów, Głuszyca: oddali hołd zmarłym policjantom

Oddaj krew dla dzielnego strażaka

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij