Menu

Budowa mieszkań komunalnych na Traugutta — postęp prac

Rzućcie okiem na postęp prac na budowie mieszkań komunalnych przy ul. Traugutta w Wałbrzychu. To inwestycja miejskiej spółki MZB. Powstaną tu 64 mieszkania. Parter już prawie gotowy.
 

Budowa mieszkań komunalnych na Traugutta — postęp prac

Mieszkania oddane do użytku zostaną, jeśli prace przebiegać będą zgodnie z harmonogramem, za około półtora roku (wiosna 2025). Jak dotąd wszystko idzie zgodnie z planem.

O budowie przypomina co pewien czas prezydent Wałbrzycha Roman Szełemej, dla którego budowa mieszkań komunalnych jest jednym z priorytetów.

W sześciopiętrowym budynku przy ulicy Traugutta powstaną 64 mieszkania o powierzchni od 45 do 74 metrów kwadratowych. Koszt budowy to 28 milinów złotych.

Czytaj też:
Mieszkania na Traugutta: wyprzedzają harmonogram pracopr. adm
foto: FB Roman Szełemej
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Goldmann,, (20 listopada 2023 13:00)
,,zawsze mieszkańcy mogą zablokować drogę,,,i bulba,,,, wystarczy chcieć,,,
baba z wozu (20 listopada 2023 12:38)
Cytuję użytkownika: Analityk miejski
To nie inwestycja MZB, tylko rządu.MZB tylko przewraca papierki, a nalepkę z napisem Roman Szelemej na budynek przykleił dawno temu car. Żeby niemyślący wiedzieli,że to za pieniądze Romana się buduje.
Te, analityk, a które to pieniądze są Romana? To on buduje ze swojej pensji mieszkania? Do tej pory myśłałem, że zarówno te w budżecie państwa jak i w samorządowej kasie, to są nasze. A decydenci różnego szczebla mają tylko prawidłowo i z rozwagą nimi zarządzać. Bo jak nie, to ich pogonimy...
Roman 500 000 (20 listopada 2023 12:04)
Cytuję użytkownika: Ja
A droga kiedy
Jak srul zarybi Szczawnik, zrobi prawoskręt na Podzamcze z Piaskowej a Pannatoni naprawi ul.Ogrodową. Czyli nigdy.
Iga (20 listopada 2023 11:59)
Cytuję użytkownika: Ja
A droga kiedy
Wiosną 2026 do końca roku powina być zrobiona , jak rudy list pożyczkę weżnie z KPO
asz (20 listopada 2023 11:57)
Kiedy zaprzestaną dewastować ul. Traugutta? Miał być osobny wjazd na budowę i jest tylko rozkopany chodnik. Żałosne!
Ja (20 listopada 2023 11:50)
A droga kiedy
Analityk miejski (20 listopada 2023 11:35)
To nie inwestycja MZB, tylko rządu.MZB tylko przewraca papierki, a nalepkę z napisem Roman Szelemej na budynek przykleił dawno temu car. Żeby niemyślący wiedzieli,że to za pieniądze Romana się buduje.

Dodaj komentarz

Szczawienko: 5 gwiazdkowy hotel wciąż powstaje

Jechał ponad ''setką'' przez Witoszów

Budynek na ul. Traugutta rośnie w oczach (FOTO)

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij