Menu

Siemoniak ministrem od specsłużb, wicewojewoda nie dla Kosióra?

Poseł Tomasz Siemoniak z Wałbrzycha ma zostać koordynatorem ds. służb specjalnych w nowym rządzie Donalda Tuska – wynika z informacji medialnych.


 

Siemoniak ministrem od specsłużb, wicewojewoda nie dla Kosióra?

O prawdopodobnym składzie niemal całego nowego rządu Koalicji Obywatelskiej, Trzeciej Drogi i Nowej Lewicy poinformowała w piątek Arleta Zalewska z „Faktów” TVN. Ze spekulacji wynika, że do rządu wejdzie pochodzący z Wałbrzycha poseł PO Tomasz Siemoniak, 15 października wybrany do Sejmu z okręgu opolskiego.

Sam Siemoniak nie zaprzecza, ani nie potwierdza tych doniesień. Na nasze pytanie, czy otrzymał od Donalda Tuska propozycję objęcia funkcji koordynatora ds. służb specjalnych w jego nowym rządzie, odpowiedział krótko: „O składzie Rady Ministrów poinformuje jako pierwszy premier”.

W ubiegłym tygodniu poseł Siemoniak był Gościem Dnia w Polskim Radiu Wrocław, gdzie powiedział m.in.: „Wiążę swoją przyszłość i zainteresowania ze sprawami bezpieczeństwa państwa. Mam nadzieję, w takiej czy innej roli, w tym obszarze intensywnie pracować, bo uważam te sprawy za absolutnie kluczowe. Wojna w Ukrainie, to, co się dzieje w świecie. Także będę w tej czy innej roli pracować”.

Zapytaliśmy zatem, czy słowa „Wiążę swoją przyszłość i zainteresowania ze sprawami bezpieczeństwa państwa” dotyczą służb specjalnych?

Tomasz Siemoniak odpowiedział: „Sprawy bezpieczeństwa państwa są bardzo szerokie, a ja zaznaczyłem, że się chcę nimi zajmować w jakiejkolwiek roli. Na przykład członka sejmowej komisji obrony narodowej.”


Siemoniak: poseł, minister, wicepremier

Przypomnijmy. Tomasz Siemoniak ma 56 lat, urodził się i do zakończenia nauki w II LO mieszkał w Wałbrzychu. Od 2015 roku jest posłem, w wyborach w 2015 i 2019 r. był liderem listy Platformy Obywatelskiej w okręgu wałbrzyskim, a w wyborach 15 października 2023 r. – liderem listy Koalicji Obywatelskiej na Opolszczyźnie.

W latach 2011-15 był ministrem obrony narodowej w rządach Donalda Tuska oraz Ewy Kopacz, a w latach 2014-15 także wicepremierem w gabinecie Ewy Kopacz. Od 2016 r. jest wiceprzewodniczącym PO.


Kto wojewodą i wicewojewodą dolnośląskim?

Po ustaleniu składu nowego rządu, liderzy partii koalicyjnych zatwierdzą kandydatury na wiceministrów, pełnomocników rządu i wojewodów. Jak mówią nam nieoficjalnie dolnośląscy politycy różnych opcji i szczebli, niemal pewnym kandydatem na wojewodę dolnośląskiego jest Jacek Protasiewicz, były europoseł i były poseł PSL-Unii Europejskich Demokratów, który w tegorocznych wyborach nie wywalczył reelekcji do Sejmu z drugiego miejsca listy Trzeciej Drogi w okręgu wrocławskim.

Jeśli Protasiewicz rzeczywiście zostanie wojewodą, jednym z wicewojewodów będzie osoba wskazana przez Koalicję Obywatelską.

W tym kontekście na giełdzie nazwisk pojawiła się kandydatura Andrzeja Kosióra, ostatniego wicewojewody wałbrzyskiego (1998 r.), byłego wicemarszałka województwa dolnośląskiego (w latach 1999-2001 i 2014-16), którą usilnie lobbuje m.in. prezydent Wałbrzycha Roman Szełemej.

Kosiór jest obecnie podwładnym Szełemeja w Urzędzie Miejskim w Wałbrzychu, pełniąc funkcję kierownika Biura Zarządzania Strategicznego, Nadzoru Właścicielskiego, Funduszy Europejskich i Rozwoju Gospodarczego.

Szanse Kosióra na stanowisko wicewojewody nawet w samej Platformie Obywatelskiej oceniane są obecnie jako marne.

- W pierwszej kolejności rozpatrywane będą kandydatury z Legnicy i Jeleniej Góry, potem może z Wałbrzycha – dowiedzieliśmy się od polityka PO doskonale zorientowanego w układaniu powyborczych scenariuszy.

(jat)
 

Komentarze

Jarek Kwaczor (22 listopada 2023 23:12)
Cytuję użytkownika: Jerzy Jacek Pilchowski
Cytuję użytkownika: Jarek Kwaczor
Cytuję użytkownika: Jerzy Jacek Pilchowski
Cytuję użytkownika: Jarek Kwaczor
Cytuję użytkownika: hehehe
Cytuję użytkownika: Jarek Kwaczor
Cytuję użytkownika: ovo
Spokojnie. Przed nami minimum 6 kolejnych mcy rządu PiSu. Potem prawdopodobnie rozpisane nowe wybory przez Dudę i sąd najwyższy..A już byli w ogródku i witali się z gąską...
Nie wiem co bierzesz ale widać że mocno kopie ;), a może ty paski w TVPiS-e czytasz to by wiele wyjaśniało. Napiszę to zbiorczo do tych wszystkich tutaj piszących PiS-dzielców . Niestety po ptokach jest , ta bolszewicka partia której jesteście wyznawcami 15 października tego roku PRZEGRAŁA wybory parlamentarne i do większości sejmowej brakuje jej 37 słownie trzydzieści siedem mandatów także w tym nowym Sejmie który już działa nic albo prawie nic nie znaczy, ten niby rząd PiS-uaru którym się tak podniecasz MUSI w przeciągu 2 tygodni zebrać większość parlamentarną, której Pinokio nie ma i mieć nie będzie, także czy się wam to podoba czy nie powstanie rząd Koalicji a wtedy ta blszewicka partia która jest Pycha i Szmal oraz jej aktyw i inni funkcjonariusze ODPOWIEDZĄ przed w końcu niezależnym sądem i Trybunałem Stanu za wszystkie afery i aferki, nepotyzm oraz za psucie demokracji. Widać że już zaczął się ferment w waszych szeregach bo ten wasz najlepszy na świecie "agent Tomek'' pobiegł do prokuratury z kwitami na swojego byłego szefa niejakiego nieprawomocnie skazanego i wadliwie ułaskawionego Mariusza K, pewnie w TVPiS o tym nie mówili co? Ten statek pod nazwą PiS tonie i nie zatrzymają tego wasze kwiki i zaklęcia na tym portalu i tyle w temacie.
Tu masz kto wygrał wybiry peowski kleszczu.https://wybory.gov.pl/sejmsenat2023/pl/sejm/wynik/pl
Takie proste zadanie matematyczne: która liczba jest większa 193 czy 248 PiS-owski ćwoku? I tyle w temacie, a jak się zaczną rozliczenia to się może nagle okazać że z tych 193 zostanie raptem 130 lub mniej.....
Prawda jest taka, że Tusk przegrał z PiS-em. Pomimo tego powoła rząd gdyż pomogą mu w tym drobne leszcze tacy jak Kosiniak, Hołownia i Czarzasty. Będziemy więc mieli cyrk na kółkach gdyż trwać będzie bardzo ostra walka. Ale nie z PiS-em tylko o stołki pomiędzy wygłodzonymi totalniakami.
Jest, jest odnalazł się a już myślałem że zwątpił ale nie, jest twardy i niezłomny jak niejaki Kłeczek z TVPiS. Nie sądź innych według waszych parszywych PiS-orskich standardów myślisz ze jak wy przez osiem lat rabowaliście to państwo to inni też tak będą???? Jakoś twoje proroctwa towarzyszu Pilchowski słabo się sprawdzają mieliście wygrać i lipa, potem wieszczyłeś że uda wam się dokupić paru posłów i znowu pudło, potem było że zawrzecie sojusz z PSL-em i znowu klapa, teraz wieszczysz że się pokłócą o stołki, podumajem, zobaczymy. Tak, tak Tusk przegrał z PiS-em ale rządzi a ten twój PiS-uar nie ma żadnej powtarzam ŻADNEJ zdolności koalicyjnej, potraficie do siebie przyciągać tylko takie kreatury jak Mejza czy takich pożytecznych idiotów jak Kukiz, tylko tyle, a co ze stołkami to właśnie te wasze wszystkie Obajtki i inni PiSiewicze i PiSiurskie właśnie pokazywali i pokazują jak się łupi państwową kasę, ale już niedługo wreszcie wolna prokuratura i niezależne sądy zaczną rozliczać wasze tłuste koty i cały wasz aparat partyjny z tych wszystkich willi+, Elektrowni Ostrołęka, Narodowego Centrum Badań i Rozwoju, oraz innego Krajowego Zasobu Mieszkaniowego , gdzie jakoś tak bokami twoi kamraci z PiS-uaru wyprowadzali państwowe fundusze, już niedługo do drzwi waszego aktywu zapukają żądni wiedzy prokuratorzy z policją oj będzie się działo.....
Faktycznie. Nie miałem racji. Duża część Polaków jest głupsza niż myślałem. Trudno. Władza "Kaszubów" potrwa więc dłużej niż myślałem i koszty będą większe. P.S. Przypominam panu o tym, ze "przepowiadałem" też to, że ten rotacyjny rząd nie spełni większości swoich obietnic. Proszę o tym pamiętać i za kilka miesięcy napisać płomienny komentarz na ten temat.
Trochę pokory stary bolszewiku, to że dużo większa część ( ponad cztery miliony) tego narodu wybrała partie demokratyczne, a nie zagłosowała na wasz bolszewicko-autorytarny PiS-uar nie oznacza że jest głupsza, głupsza to jest ta część co głosowała na was, pomimo waszych Mejzów , waszych afer, waszych willi + i waszego skoku na publiczną kasę a przed wszystkim waszej pychy, buty i arogancji to jest właśnie zapłata za waszą "Wolfgangową" Przyłębską , za waszego agenta Kujdę, cwanego Szumowskiego od respiratorów i za tą szamankę prezesa. Ja wiem że nowy rząd będzie miał trudno bo po ośmiu latach zostawiacie budżet pusty i ogólnie państwo przeżarte waszym aktywem, ja nie potrzebuję 500+, ani żadnych innych plusów , ale mam nadzieję że jedno zrobią: za pomocą komisji śledczych, wreszcie niezależnej prokuratury, sądów powszechnych i Trybunału Stanu dobiorą się do wszystkich tych sprawców z waszej sitwy którzy przez te ostatnie osiem lat psuli polską demokrację, rozkradali państwo czyniąc sobie z niego prywatno-partyjniacki folwark na czele z tym waszym wodzusiem Kaczorem.
Jerzy Jacek Pilchowski (22 listopada 2023 10:08)
Cytuję użytkownika: Jarek Kwaczor
Cytuję użytkownika: Jerzy Jacek Pilchowski
Cytuję użytkownika: Jarek Kwaczor
Cytuję użytkownika: hehehe
Cytuję użytkownika: Jarek Kwaczor
Cytuję użytkownika: ovo
Spokojnie. Przed nami minimum 6 kolejnych mcy rządu PiSu. Potem prawdopodobnie rozpisane nowe wybory przez Dudę i sąd najwyższy..A już byli w ogródku i witali się z gąską...
Nie wiem co bierzesz ale widać że mocno kopie ;), a może ty paski w TVPiS-e czytasz to by wiele wyjaśniało. Napiszę to zbiorczo do tych wszystkich tutaj piszących PiS-dzielców . Niestety po ptokach jest , ta bolszewicka partia której jesteście wyznawcami 15 października tego roku PRZEGRAŁA wybory parlamentarne i do większości sejmowej brakuje jej 37 słownie trzydzieści siedem mandatów także w tym nowym Sejmie który już działa nic albo prawie nic nie znaczy, ten niby rząd PiS-uaru którym się tak podniecasz MUSI w przeciągu 2 tygodni zebrać większość parlamentarną, której Pinokio nie ma i mieć nie będzie, także czy się wam to podoba czy nie powstanie rząd Koalicji a wtedy ta blszewicka partia która jest Pycha i Szmal oraz jej aktyw i inni funkcjonariusze ODPOWIEDZĄ przed w końcu niezależnym sądem i Trybunałem Stanu za wszystkie afery i aferki, nepotyzm oraz za psucie demokracji. Widać że już zaczął się ferment w waszych szeregach bo ten wasz najlepszy na świecie "agent Tomek'' pobiegł do prokuratury z kwitami na swojego byłego szefa niejakiego nieprawomocnie skazanego i wadliwie ułaskawionego Mariusza K, pewnie w TVPiS o tym nie mówili co? Ten statek pod nazwą PiS tonie i nie zatrzymają tego wasze kwiki i zaklęcia na tym portalu i tyle w temacie.
Tu masz kto wygrał wybiry peowski kleszczu.https://wybory.gov.pl/sejmsenat2023/pl/sejm/wynik/pl
Takie proste zadanie matematyczne: która liczba jest większa 193 czy 248 PiS-owski ćwoku? I tyle w temacie, a jak się zaczną rozliczenia to się może nagle okazać że z tych 193 zostanie raptem 130 lub mniej.....
Prawda jest taka, że Tusk przegrał z PiS-em. Pomimo tego powoła rząd gdyż pomogą mu w tym drobne leszcze tacy jak Kosiniak, Hołownia i Czarzasty. Będziemy więc mieli cyrk na kółkach gdyż trwać będzie bardzo ostra walka. Ale nie z PiS-em tylko o stołki pomiędzy wygłodzonymi totalniakami.
Jest, jest odnalazł się a już myślałem że zwątpił ale nie, jest twardy i niezłomny jak niejaki Kłeczek z TVPiS. Nie sądź innych według waszych parszywych PiS-orskich standardów myślisz ze jak wy przez osiem lat rabowaliście to państwo to inni też tak będą???? Jakoś twoje proroctwa towarzyszu Pilchowski słabo się sprawdzają mieliście wygrać i lipa, potem wieszczyłeś że uda wam się dokupić paru posłów i znowu pudło, potem było że zawrzecie sojusz z PSL-em i znowu klapa, teraz wieszczysz że się pokłócą o stołki, podumajem, zobaczymy. Tak, tak Tusk przegrał z PiS-em ale rządzi a ten twój PiS-uar nie ma żadnej powtarzam ŻADNEJ zdolności koalicyjnej, potraficie do siebie przyciągać tylko takie kreatury jak Mejza czy takich pożytecznych idiotów jak Kukiz, tylko tyle, a co ze stołkami to właśnie te wasze wszystkie Obajtki i inni PiSiewicze i PiSiurskie właśnie pokazywali i pokazują jak się łupi państwową kasę, ale już niedługo wreszcie wolna prokuratura i niezależne sądy zaczną rozliczać wasze tłuste koty i cały wasz aparat partyjny z tych wszystkich willi+, Elektrowni Ostrołęka, Narodowego Centrum Badań i Rozwoju, oraz innego Krajowego Zasobu Mieszkaniowego , gdzie jakoś tak bokami twoi kamraci z PiS-uaru wyprowadzali państwowe fundusze, już niedługo do drzwi waszego aktywu zapukają żądni wiedzy prokuratorzy z policją oj będzie się działo.....
Faktycznie. Nie miałem racji. Duża część Polaków jest głupsza niż myślałem. Trudno. Władza "Kaszubów" potrwa więc dłużej niż myślałem i koszty będą większe. P.S. Przypominam panu o tym, ze "przepowiadałem" też to, że ten rotacyjny rząd nie spełni większości swoich obietnic. Proszę o tym pamiętać i za kilka miesięcy napisać płomienny komentarz na ten temat.
Jarek Kwaczor (21 listopada 2023 23:21)
Cytuję użytkownika: Jerzy Jacek Pilchowski
Cytuję użytkownika: Jarek Kwaczor
Cytuję użytkownika: hehehe
Cytuję użytkownika: Jarek Kwaczor
Cytuję użytkownika: ovo
Spokojnie. Przed nami minimum 6 kolejnych mcy rządu PiSu. Potem prawdopodobnie rozpisane nowe wybory przez Dudę i sąd najwyższy..A już byli w ogródku i witali się z gąską...
Nie wiem co bierzesz ale widać że mocno kopie ;), a może ty paski w TVPiS-e czytasz to by wiele wyjaśniało. Napiszę to zbiorczo do tych wszystkich tutaj piszących PiS-dzielców . Niestety po ptokach jest , ta bolszewicka partia której jesteście wyznawcami 15 października tego roku PRZEGRAŁA wybory parlamentarne i do większości sejmowej brakuje jej 37 słownie trzydzieści siedem mandatów także w tym nowym Sejmie który już działa nic albo prawie nic nie znaczy, ten niby rząd PiS-uaru którym się tak podniecasz MUSI w przeciągu 2 tygodni zebrać większość parlamentarną, której Pinokio nie ma i mieć nie będzie, także czy się wam to podoba czy nie powstanie rząd Koalicji a wtedy ta blszewicka partia która jest Pycha i Szmal oraz jej aktyw i inni funkcjonariusze ODPOWIEDZĄ przed w końcu niezależnym sądem i Trybunałem Stanu za wszystkie afery i aferki, nepotyzm oraz za psucie demokracji. Widać że już zaczął się ferment w waszych szeregach bo ten wasz najlepszy na świecie "agent Tomek'' pobiegł do prokuratury z kwitami na swojego byłego szefa niejakiego nieprawomocnie skazanego i wadliwie ułaskawionego Mariusza K, pewnie w TVPiS o tym nie mówili co? Ten statek pod nazwą PiS tonie i nie zatrzymają tego wasze kwiki i zaklęcia na tym portalu i tyle w temacie.
Tu masz kto wygrał wybiry peowski kleszczu.https://wybory.gov.pl/sejmsenat2023/pl/sejm/wynik/pl
Takie proste zadanie matematyczne: która liczba jest większa 193 czy 248 PiS-owski ćwoku? I tyle w temacie, a jak się zaczną rozliczenia to się może nagle okazać że z tych 193 zostanie raptem 130 lub mniej.....
Prawda jest taka, że Tusk przegrał z PiS-em. Pomimo tego powoła rząd gdyż pomogą mu w tym drobne leszcze tacy jak Kosiniak, Hołownia i Czarzasty. Będziemy więc mieli cyrk na kółkach gdyż trwać będzie bardzo ostra walka. Ale nie z PiS-em tylko o stołki pomiędzy wygłodzonymi totalniakami.
Jest, jest odnalazł się a już myślałem że zwątpił ale nie, jest twardy i niezłomny jak niejaki Kłeczek z TVPiS. Nie sądź innych według waszych parszywych PiS-orskich standardów myślisz ze jak wy przez osiem lat rabowaliście to państwo to inni też tak będą???? Jakoś twoje proroctwa towarzyszu Pilchowski słabo się sprawdzają mieliście wygrać i lipa, potem wieszczyłeś że uda wam się dokupić paru posłów i znowu pudło, potem było że zawrzecie sojusz z PSL-em i znowu klapa, teraz wieszczysz że się pokłócą o stołki, podumajem, zobaczymy. Tak, tak Tusk przegrał z PiS-em ale rządzi a ten twój PiS-uar nie ma żadnej powtarzam ŻADNEJ zdolności koalicyjnej, potraficie do siebie przyciągać tylko takie kreatury jak Mejza czy takich pożytecznych idiotów jak Kukiz, tylko tyle, a co ze stołkami to właśnie te wasze wszystkie Obajtki i inni PiSiewicze i PiSiurskie właśnie pokazywali i pokazują jak się łupi państwową kasę, ale już niedługo wreszcie wolna prokuratura i niezależne sądy zaczną rozliczać wasze tłuste koty i cały wasz aparat partyjny z tych wszystkich willi+, Elektrowni Ostrołęka, Narodowego Centrum Badań i Rozwoju, oraz innego Krajowego Zasobu Mieszkaniowego , gdzie jakoś tak bokami twoi kamraci z PiS-uaru wyprowadzali państwowe fundusze, już niedługo do drzwi waszego aktywu zapukają żądni wiedzy prokuratorzy z policją oj będzie się działo.....
Jerzy Jacek Pilchowski (21 listopada 2023 21:46)
Cytuję użytkownika: Jarek Kwaczor
Cytuję użytkownika: hehehe
Cytuję użytkownika: Jarek Kwaczor
Cytuję użytkownika: ovo
Spokojnie. Przed nami minimum 6 kolejnych mcy rządu PiSu. Potem prawdopodobnie rozpisane nowe wybory przez Dudę i sąd najwyższy..A już byli w ogródku i witali się z gąską...
Nie wiem co bierzesz ale widać że mocno kopie ;), a może ty paski w TVPiS-e czytasz to by wiele wyjaśniało. Napiszę to zbiorczo do tych wszystkich tutaj piszących PiS-dzielców . Niestety po ptokach jest , ta bolszewicka partia której jesteście wyznawcami 15 października tego roku PRZEGRAŁA wybory parlamentarne i do większości sejmowej brakuje jej 37 słownie trzydzieści siedem mandatów także w tym nowym Sejmie który już działa nic albo prawie nic nie znaczy, ten niby rząd PiS-uaru którym się tak podniecasz MUSI w przeciągu 2 tygodni zebrać większość parlamentarną, której Pinokio nie ma i mieć nie będzie, także czy się wam to podoba czy nie powstanie rząd Koalicji a wtedy ta blszewicka partia która jest Pycha i Szmal oraz jej aktyw i inni funkcjonariusze ODPOWIEDZĄ przed w końcu niezależnym sądem i Trybunałem Stanu za wszystkie afery i aferki, nepotyzm oraz za psucie demokracji. Widać że już zaczął się ferment w waszych szeregach bo ten wasz najlepszy na świecie "agent Tomek'' pobiegł do prokuratury z kwitami na swojego byłego szefa niejakiego nieprawomocnie skazanego i wadliwie ułaskawionego Mariusza K, pewnie w TVPiS o tym nie mówili co? Ten statek pod nazwą PiS tonie i nie zatrzymają tego wasze kwiki i zaklęcia na tym portalu i tyle w temacie.
Tu masz kto wygrał wybiry peowski kleszczu.https://wybory.gov.pl/sejmsenat2023/pl/sejm/wynik/pl
Takie proste zadanie matematyczne: która liczba jest większa 193 czy 248 PiS-owski ćwoku? I tyle w temacie, a jak się zaczną rozliczenia to się może nagle okazać że z tych 193 zostanie raptem 130 lub mniej.....
Prawda jest taka, że Tusk przegrał z PiS-em. Pomimo tego powoła rząd gdyż pomogą mu w tym drobne leszcze tacy jak Kosiniak, Hołownia i Czarzasty. Będziemy więc mieli cyrk na kółkach gdyż trwać będzie bardzo ostra walka. Ale nie z PiS-em tylko o stołki pomiędzy wygłodzonymi totalniakami.
TOLA (21 listopada 2023 15:35)
Cytuję użytkownika: ovo
Spokojnie. Przed nami minimum 6 kolejnych mcy rządu PiSu. Potem prawdopodobnie rozpisane nowe wybory przez Dudę i sąd najwyższy..A już byli w ogródku i witali się z gąską...
To i ty,macałeś się z kilkoma głupimi przez siatkę?No,rozumiem;nijakiego J.J.P; ale i ty?
PPJJP (21 listopada 2023 14:41)
h i d i kamieni kupa...... taki model
Jarek Kwaczor (21 listopada 2023 13:58)
Cytuję użytkownika: hehehe
Cytuję użytkownika: Jarek Kwaczor
Cytuję użytkownika: ovo
Spokojnie. Przed nami minimum 6 kolejnych mcy rządu PiSu. Potem prawdopodobnie rozpisane nowe wybory przez Dudę i sąd najwyższy..A już byli w ogródku i witali się z gąską...
Nie wiem co bierzesz ale widać że mocno kopie ;), a może ty paski w TVPiS-e czytasz to by wiele wyjaśniało. Napiszę to zbiorczo do tych wszystkich tutaj piszących PiS-dzielców . Niestety po ptokach jest , ta bolszewicka partia której jesteście wyznawcami 15 października tego roku PRZEGRAŁA wybory parlamentarne i do większości sejmowej brakuje jej 37 słownie trzydzieści siedem mandatów także w tym nowym Sejmie który już działa nic albo prawie nic nie znaczy, ten niby rząd PiS-uaru którym się tak podniecasz MUSI w przeciągu 2 tygodni zebrać większość parlamentarną, której Pinokio nie ma i mieć nie będzie, także czy się wam to podoba czy nie powstanie rząd Koalicji a wtedy ta blszewicka partia która jest Pycha i Szmal oraz jej aktyw i inni funkcjonariusze ODPOWIEDZĄ przed w końcu niezależnym sądem i Trybunałem Stanu za wszystkie afery i aferki, nepotyzm oraz za psucie demokracji. Widać że już zaczął się ferment w waszych szeregach bo ten wasz najlepszy na świecie "agent Tomek'' pobiegł do prokuratury z kwitami na swojego byłego szefa niejakiego nieprawomocnie skazanego i wadliwie ułaskawionego Mariusza K, pewnie w TVPiS o tym nie mówili co? Ten statek pod nazwą PiS tonie i nie zatrzymają tego wasze kwiki i zaklęcia na tym portalu i tyle w temacie.
Tu masz kto wygrał wybiry peowski kleszczu.https://wybory.gov.pl/sejmsenat2023/pl/sejm/wynik/pl
Takie proste zadanie matematyczne: która liczba jest większa 193 czy 248 PiS-owski ćwoku? I tyle w temacie, a jak się zaczną rozliczenia to się może nagle okazać że z tych 193 zostanie raptem 130 lub mniej.....
hehehe (21 listopada 2023 13:30)
Cytuję użytkownika: Jarek Kwaczor
Cytuję użytkownika: ovo
Spokojnie. Przed nami minimum 6 kolejnych mcy rządu PiSu. Potem prawdopodobnie rozpisane nowe wybory przez Dudę i sąd najwyższy..A już byli w ogródku i witali się z gąską...
Nie wiem co bierzesz ale widać że mocno kopie ;), a może ty paski w TVPiS-e czytasz to by wiele wyjaśniało. Napiszę to zbiorczo do tych wszystkich tutaj piszących PiS-dzielców . Niestety po ptokach jest , ta bolszewicka partia której jesteście wyznawcami 15 października tego roku PRZEGRAŁA wybory parlamentarne i do większości sejmowej brakuje jej 37 słownie trzydzieści siedem mandatów także w tym nowym Sejmie który już działa nic albo prawie nic nie znaczy, ten niby rząd PiS-uaru którym się tak podniecasz MUSI w przeciągu 2 tygodni zebrać większość parlamentarną, której Pinokio nie ma i mieć nie będzie, także czy się wam to podoba czy nie powstanie rząd Koalicji a wtedy ta blszewicka partia która jest Pycha i Szmal oraz jej aktyw i inni funkcjonariusze ODPOWIEDZĄ przed w końcu niezależnym sądem i Trybunałem Stanu za wszystkie afery i aferki, nepotyzm oraz za psucie demokracji. Widać że już zaczął się ferment w waszych szeregach bo ten wasz najlepszy na świecie "agent Tomek'' pobiegł do prokuratury z kwitami na swojego byłego szefa niejakiego nieprawomocnie skazanego i wadliwie ułaskawionego Mariusza K, pewnie w TVPiS o tym nie mówili co? Ten statek pod nazwą PiS tonie i nie zatrzymają tego wasze kwiki i zaklęcia na tym portalu i tyle w temacie.
Tu masz kto wygrał wybiry peowski kleszczu.https://wybory.gov.pl/sejmsenat2023/pl/sejm/wynik/pl
Leszek (21 listopada 2023 12:55)
Cytuję użytkownika: Partyzant
Nadchodzą mroczne dni. Trzeba się zbroić i chronić przed tymi skompromitowanymi platfusami.
To musisz uciekać do lasu jak prawdziwy PiS-ior niezłomny, a nie zapomnij się czasem okopać PiS-dzielcu wyklęty.....
Jarek Kwaczor (21 listopada 2023 10:59)
Cytuję użytkownika: ovo
Spokojnie. Przed nami minimum 6 kolejnych mcy rządu PiSu. Potem prawdopodobnie rozpisane nowe wybory przez Dudę i sąd najwyższy..A już byli w ogródku i witali się z gąską...
Nie wiem co bierzesz ale widać że mocno kopie ;), a może ty paski w TVPiS-e czytasz to by wiele wyjaśniało. Napiszę to zbiorczo do tych wszystkich tutaj piszących PiS-dzielców . Niestety po ptokach jest , ta bolszewicka partia której jesteście wyznawcami 15 października tego roku PRZEGRAŁA wybory parlamentarne i do większości sejmowej brakuje jej 37 słownie trzydzieści siedem mandatów także w tym nowym Sejmie który już działa nic albo prawie nic nie znaczy, ten niby rząd PiS-uaru którym się tak podniecasz MUSI w przeciągu 2 tygodni zebrać większość parlamentarną, której Pinokio nie ma i mieć nie będzie, także czy się wam to podoba czy nie powstanie rząd Koalicji a wtedy ta blszewicka partia która jest Pycha i Szmal oraz jej aktyw i inni funkcjonariusze ODPOWIEDZĄ przed w końcu niezależnym sądem i Trybunałem Stanu za wszystkie afery i aferki, nepotyzm oraz za psucie demokracji. Widać że już zaczął się ferment w waszych szeregach bo ten wasz najlepszy na świecie "agent Tomek'' pobiegł do prokuratury z kwitami na swojego byłego szefa niejakiego nieprawomocnie skazanego i wadliwie ułaskawionego Mariusza K, pewnie w TVPiS o tym nie mówili co? Ten statek pod nazwą PiS tonie i nie zatrzymają tego wasze kwiki i zaklęcia na tym portalu i tyle w temacie.
Więcej komentarzy

Dodaj komentarz

Polityka  |   Tomasz SIemoniak  |   Wałbrzych  |   Andrzej Kosiór  |   miniter  |   wojewoda  |  

Gość Dnia - Patryk Wild

Ruszyli w miasto... Roman Szełemej zbiera podpisy

Dr Paweł Pyka odebrał tytuł zasłużonego dla Wałbrzycha

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij