Menu

Bassbórka w Starej Kopalni

Bassbórka w Starej Kopalni. W Cafe Sztygarówka odbędzie się impreza muzyki elektronicznej połączona ze zbiórką dla zwierząt z wałbrzyskiego schroniska. 
 
Bassbórka w Starej Kopalni
2 grudnia zagrają dla was:
NOISEMAN
LUCC
QUES#
JOT
RAD74NICE
 
 
Początek imprezy o 21:00. Koniec 2:00.
 
- Wejście 15 zł + opcjonalnie na bramce do kosza możecie wrzucić najbardziej potrzebne rzeczy dla schroniska (mokrą karmę dla psów i kotów, koce, ręczniki i narzuty). Jeśli ktoś zapomni którejś z wyżej wymienionych rzeczy, to może dorzucić kilka monet do puszki!  Nie prowadzimy przedsprzedaży biletów ani rezerwacji. Bramkę otwieramy o 21:00. Liczba miejsc ograniczona. - informują organiztorzy. 
 
Link do wydarzenia na fb znajdziesz tutaj
 
red
foto: fb
redakcja@walbrzych24.com
 

Komentarze

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu - bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

bassborka  |   walbrzych  |   muzyka  |   elektroniczna  |   underground  |   scena  |   zwierzeta  |   zbiorka  |   schronisko  |  

Wałbrzych (Waldenburg) na filmie z 1929 roku. Prawdziwy unikat

Gość Dnia - Edyta Płaneta-Siewierska

Prezydent Wałbrzycha, Roman Szełemej zbiera podpisy z radnymi

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij