Menu

Gość Dnia - Patryk Wild

- Przez nieprawidłowości związane z odbudową budynku Zakładu Przyrodoleczniczego po pożarze, Szczawno-Zdrój może stracić status uzdrowiska - uważa radny wojewódzki Patryk Wild. Polityk Koalicji Samorządowej w sejmiku dolnośląskim twierdzi, że wynik Bezpartyjnych Samorządowców w wyborach parlamentarnych 15 października to kompromitacja.

Gość Dnia - Patryk Wild

 

 

foto: TV Wałbrzych
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

mmmmmmmm (30 listopada 2023 14:46)
nie
Testo (23 listopada 2023 11:08)
..."piękne słowa jak u każdego polityka" ... pan radny zatrudniony przez PO w różnych podmiotach wrocławskich ? ... zarządy spółki uzdrowiskowej w Szczawnie: ten co mu się "spaliło" (PO - kumpel Srula), po nim nastąpiły rządy prezesów z zaciągu PO - dzisiaj zasiadają u boku Cara; następnie powołano prezesa od doktora Lubińskiego (SLD-PO?), teraz jest kolejny prezes (nie związany ze środowiskiem PiS, więc z kim ... - wielu możliwości nie ma?) ... to jest niestety handel stołkami/zasobami ... i festiwal zatrudnienia różnych ludzi trwa (w tym machaniźmie pan Patryk również uczestniczy) ... przykład 7 mln zł na stadion - ślepo dają kolejne fundusze by się przypodobać Szełemejowi (dostał już wcześniej 40 mln zł) - może ekspert by się wypowiedział nt. zasadności i kosztów przedsięwzięcia w tej lokalizacji ... (tylko, że ekspert ze studia ponoć utracił uprawnienia budowlane?) ... zakład przyrodoleczniczy ... niestety nie da się uratować w sensie przywrócenia funkcjonalności i wykonania zamierzeń projektowych - myśląc o racjonalności wydatków (to środowisko PO zniszczyło ten zasób, natomiast bierność PiSu w tym wypadku, to również ogromny skandal!).
Pik (21 listopada 2023 14:27)
Merytoryczny, sensowny człowiek.

Dodaj komentarz

Gość Dnia - Patryk Wild

Ruszyli w miasto... Roman Szełemej zbiera podpisy

Gość Dnia - Roman Szełemej

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij