Menu

Podopieczni schroniska na wystawie fotograficznej

Bezdomne psy i koty przebywające w wałbrzyskim schronisku będą bohaterami wystawy fotograficznej autorstwa Dominiki Prusik. Jej prace będzie można oglądać od 25.11 do 9.12 w Galerii Victoria.

Podopieczni schroniska na wystawie fotograficznej

Byli niechciani, zapomnieni i dlatego wylądowali na ulicy. Zaleźli schronienie w placówce przy ul. Łokietka ale nie powinien być to ich ostateczny dom, stąd co jakiś czas organizowane są różnego rodzaju akcje propagujące adopcję a w międzyczasie także organizowane są zbiórki na rzecz tych, którzy w schronisku pozostają.

W najbliższym czasie z podopiecznymi schroniska będzie można zapoznać się na wystawie zdjęć przygotowanej przez Dominikę Prusik.

- Już 25 listopada 2023 r. na terenie Galerii zostanie zorganizowana wystawa fotografii naszych psów i kotów, autorstwa Pani Dominiki Prusik. Dominika już od kilku lat regularnie fotografuje naszych podopiecznych, na wystawie zaprezentowanych zostanie prawie 30 jej prac. Wystawa będzie połączona ze zbiórką karmy mokrej dla schroniskowych kotów i psów, w tym dniu będzie też można spotkać się z nami na terenie Galerii i porozmawiać o adopcjach i naszej codziennej pracy. Serdecznie zachęcamy do udziału w wydarzeniu – 25 listopada, Galeria Victoria, poziom 1 (niedaleko Cinema City). Liczymy na Waszą obecność! - piszą na Facebooku przedstawiciele schroniska.

 

 

Podczas "wernisażu" będzie można zakupić także kalendarze z wizerunkami psów i kotów przebywających w schronisku. Przez cały czas prowadzona jest także zbiórka w serwisie zrzutka.pl na karmę oraz akcesoria dla zwierząt.

 

opr.plr
foto: użyczone
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu - bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

wałbrzych. schronisko  |   bezdomne zwierzęta  |   psy  |   koty  |   pomoc  |   zrzutka  |   charytatywnie  |  

Namierzyli poszukiwanego. Miał przy sobie narkotyki

Będą pomagać bezdomnym w godnych warunkach

Mikołajki w wałbrzyskim schronisku

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij