Menu

Będzie ślisko, mróz i śnieg - prognoza pogody na najbliższe dni

Spory spadek temperatury, rano przymrozek a na drogach gołoledź — tak zdaniem synoptyków będzie wyglądał środowy poranek w regionie. Kierowcy, uważajcie.

Będzie ślisko, mróz i śnieg -  prognoza pogody na najbliższe dni

W nocy temperatura w Wałbrzychu spadnie do minus 3 stopni, nad ranem nasze termometry mogą odnotować nawet 6 stopni mrozu. W regonie w środowy poranek może także padać śnieg. Uważacie na drogach, będzie ślisko.

W środę po południu może pojawić się słonce, jednak temperatura będzie nadal utrzymywać się poniżej zera. W czwartek rano również mróz, w ciągu dnia temperatura minimalnie na plusie.

opr. adm
foto: ilustracyjne (Pixabay)
rdakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Emeryt dyplomowany (21 listopada 2023 20:25)
Za dużo drzew przy drodze. Znów będą ofiary śmiertelne.
Piaskowa gorą (21 listopada 2023 19:55)
Cytuję użytkownika: DJ2023
Nic nowego co roku jest to samo !
Niby tak. Czyli jak zwykle drogowcy mimo ze wiedza wcześniej to zaspia i będzie wielkie gowno na drodze. Miłego podjazdu pod piaskowa.
DJ2023 (21 listopada 2023 16:57)
Nic nowego co roku jest to samo !

Dodaj komentarz

prognoza pogody  |   Wałbrzych  |   śnieg  |   mróz  |  

Prezydent zapowiada remont dróg

Duża akcja poszukiwawcza — zaginął Robert Stec

Wałbrzyski Budżet Obywatelski - 4,5 mln. zł. Kiedy można składać...

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij