Menu

Przechwycili narkotyki o wartości blisko 30 tys. zł

Zabezpieczono ponad pół kilograma marihuany i niewielkie ilości amfetaminy. Strażnicy Graniczni znaleźli też krzewy konopi, lampę i nagrzewnicę do jej uprawy. Wartość przechwyconych narkotyków to blisko 30 tys. zł.

 

Przechwycili narkotyki o wartości blisko 30 tys. zł

Wspólną akcję przeprowadzili funkcjonariusze Straży Granicznej z Kłodzka wraz z policją.

- Podczas przeszukania pomieszczeń mieszkalnych i gospodarczych funkcjonariusze znaleźli i zabezpieczyli kilka gramów amfetaminy oraz blisko 600 gramów marihuany, krzewy konopi oraz lampę i nagrzewnicę do uprawy roślin. Szacunkowa wartość zabezpieczonych narkotyków to blisko 30 tys. złotych. - informuje por. Paweł Biskupik z Nadodrzańskiego Oddziału Straży Granicznej.

Zatrzymano dwie osoby — to 25-letni mężczyzna i 35-letnia kobieta — oboje są mieszkańcami powiatu kłodzkiego. Do posiadania amfetaminy przyznała się 35-latka, natomiast 25-latek przyznał się do posiadania i uprawy marihuany. Oboje zostali zatrzymani i usłyszeli zarzuty posiadania środków odurzających.

Zatrzymani zostali objęci dozorem policyjnym, mają zakaz opuszczania kraju. Grozi im do 3 lat więzienia. Dalsze czynności w sprawie prowadzą kłodzcy policjanci.
 


adm
foto: Straż Graniczna
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

benk (21 listopada 2023 21:55)
Marycha to nie zagrycha. Nie docierora to do głupa ,że ją wcinając uzyskasz statut trupa
Mariusz L. (21 listopada 2023 15:03)
Za marihuane do więzienia, no to jest qrwa kabaret.
Do lemingokoków (21 listopada 2023 10:57)
Platfusy zbierały na świętowanie przejęcia władzy.

Dodaj komentarz

112  |   policja  |   straż graniczna  |   narkotyki  |   marihuana  |  

Przed nami obfite opady śniegu. Będzie ślisko

Ukradł chemię, słodycze i kosmetyki

Nocne poszukiwania zaginionego mężczyzny

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij