Menu

Dzień Pracownika Socjalnego w starostwie - dwa samochody i podziękowania

Ponad 481 tysięcy złotych kosztowały 2 busy, które trafiły do Centrum Obsługi Placówek Opiekuńczo — Wychowawczych w Wałbrzychu i Specjalnego Ośrodka Szkolno — Wychowawczego w Nowym Siodle. Auta przekazał powiat wałbrzyski, w którym dziś obchodzono Dzień Pracownika Socjalnego.


 

Dzień Pracownika Socjalnego w starostwie - dwa samochody i podziękowania

Były kwiaty, podziękowania, dyplomy i dwa samochody przekazane dwóm placówkom. Dziś w starostwie obchodzono Dzień Pracownika Socjalnego. Na terenie powiatu wałbrzyskiego działa 6 placówek opiekuńczo-wychowawczych, w których znajduje się 84 podopiecznych, a pieczą zastępczą objętych jest 190 dzieci.

Starosta Krzysztof Kwiatkowski przekazał też kluczyki do dwóch busów dyrektorkom Centrum Obsługi Placówek Opiekuńczo — Wychowawczych w Wałbrzychu i Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Nowym Siodle. Samochody kosztowały prawie pół miliona złotych, a ich zakup dofinansowany został ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji osób Niepełnosprawnych (245 tys. zł).

adm
foto: Ziemia Wałbrzyska
redakcja@walbrzych24.com

Zdjęcie 1
Zdjęcie 2
Zdjęcie 3
Zdjęcie 4
Zdjęcie 5
Zdjęcie 6
Zdjęcie 7
Zdjęcie 8

Komentarze

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu - bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij