Menu

Gość Dnia - Michał Broda

- Jak orzekł NSA, Rada Miejska Szczawna-Zdroju nie miała prawa pozbawiać mnie mandatu radnego z powodu niezłożenia w terminie oświadczenia majątkowego, ponieważ złożyłem je prawidłowo - mówi Michał Broda, nieprawnie pozbawiony mandatu radnego i nieprawnie odwołany ze stanowiska przewodniczącego Rady przez ekipę burmistrza Marka Fedoruka. - Sprawiedliwości stało się zadość - dodaje Broda i zaznacza, że teraz prokuratura zajmuje się sprawą nieprzesłania przez przewodniczącego Adama Motykę jego oświadczenia majątkowego do urzędu skarbowego.

Gość Dnia - Michał Broda

 

 

foto: TV Wałbrzych
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Testo (23 listopada 2023 10:08)
Przejmą spółkę uzdrowiskową ?? :) :) :) - największego pracodawcę ??? :) - faktycznie, powinni Szczawno (bez Zdroju) oddać w zarząd aglomeracji Srula ... - on przynajmniej spienięży nieruchomości i będzie maiła na zaciągnięcie kolejnego długu ... z tego pana Brody taki "manager" jak z koziej ... trąbka. Co do decyzji właściciela Uzdrowiska ... cóż, ma robić ... kolega Cara spalił ... powołali na jego stanowisko kolejnych znajomych właśnie od Cara ... później dano parę miesięcy kumplowi od kolejnego doktorka (radnego) ... i wyszło jak wyszło ... ogólnie lekarze powinni leczyć a w pewnym wieku już tylko wyłącznie siebie !!!
Ww (23 listopada 2023 9:04)
Tłumaczenie się małego dziecka,to oni są winni a nie ja, wstyd
W (21 listopada 2023 22:47)
A to do M. Fedoruka. Pan Bóg nie rychliwy ale sprawiedliwy. Nieprawdaż? Burmistrzu
Tom (21 listopada 2023 21:04)
Nic nowego nie powiedział...

Dodaj komentarz

Gość Dnia - Robert Jagła

Gość Dnia - Patryk Wild

Gość Dnia - Roman Szełemej

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij