Menu

Grozi im 10 lat za marihuanę i 3 lata za heroinę.

Policjanci zatrzymalii w Świebodzicach mężczyznę, który posiadał heroinę. Teraz o dalszym losie 43-latka zdecyduje sąd. W Wałbrzychu zatrzymano handlujących marihuaną. 

Grozi im 10 lat za marihuanę i 3 lata za heroinę.

Zatrzymany 43-latek to mieszkaniec powiatu świdnickiego. W trakcie przeszukania jego mieszkania, funkcjonariusze znaleźli 2 woreczki foliowe z heroiną. 

Policjanci zabezpieczyli blisko 340 porcji handlowych tego narkotyku. Funkcjonariusze zabezpieczyli także kilkanaście tysięcy złotych. Mężczyźnie grozi 3 lata więzienia. 

W Wałbrzychu również znaleziono narkotyki. Tym razem była to marihuana. Zatrzymano 24-latka oraz 21-latkę. Handlowali narkotykami.
 
Policjanci ustalili, że dwoje mieszkańców Wałbrzycha w jednym z budynków na Sobięcinie przechowuje narkotyki. Finkcjonariusze zapukali do drzwi mieszkania, a chwilę później podczas przeszukania znaleźli podręczną wagę elektroniczną, dwa telefony komórkowe, gotówkę oraz serię zawiniątek z zielonym suszem roślinnym. Okazało się, że jest to marihuana. 
 
 
24-latek i 21-latka staną teraz przed sądem. Mężczyźnie za posiadanie marihuany grozi 10 lat. Został objęty dozorem policyjnym. Kobieta może spędzić w więzieniu  2 lata.
 
 

red
foto: Świdnicka Policja
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Poko (23 listopada 2023 8:23)
Wiem kto was sprzedał (sobiecin) jutro będą wisieć na sobiecine kartki z nazwiskiem typa
PanLach (22 listopada 2023 19:38)
A ile lat za szczepionki ?
Mariusz L. (22 listopada 2023 17:52)
Za marihuane do więzienia, no to jest qrwa kabaret!

Dodaj komentarz

policja  |   heroina  |   zatrzymanie  |   narkotyki  |  

Pędził prawie 200 km/h. Nie przyjął mandatu

Wałbrzych: oszukali seniorkę - straciła 120 tys. zł

Pijana matka: prawie 3 promile. Tłumaczyła to... nadciśnieniem

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij