Menu

Handlował towarem, którego nie miał

Wpadł na pomysł, żeby sprzedawać rzeczy, których... nie posiadał — w ten sposób 24-letni mieszkaniec powiatu wałbrzyskiego, jak sam przyznał "chciał sobie dorobić". Młody mężczyzna może trafić do więzienia nawet na 8 lat.


 

Handlował towarem, którego nie miał

Jak informuje policja,  24-latek tylko na przełomie lipca i sierpnia tego roku wyłudził łącznie blisko 3,5 tysiąca złotych. Oferował na sprzedaż poprzez internet karty graficzne. Trzech kupujących dało się nabrać, wpłaciło pieniądze i czekało na przesyłki. Nigdy jednak paczek się nie doczekali.

Popularny portal aukcyjny, który jako podmiot gospodarczy również jest pokrzywdzonym w sprawie, przed zgłoszeniem zawiadomienia policji wypłacił swoim użytkownikom odszkodowania w ramach programu ochrony kupujących. - informuje wałbrzyska policja.

24-latek usłyszał już cztery zarzuty. Grozi mu do 8 lat więzienia.

adm
foto: ilustracyjne (pixabay)
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

benk (23 listopada 2023 12:58)
TyPOwy elektorat ryżych tuskoludów.

Dodaj komentarz

112  |   policja  |   oszust  |  

Wałbrzych: pocisk koło warszatatu samochodowego

Zaginiony w górach 12-latek odnaleziony

Pijane za kierownicą...

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij