Menu

Szczęśliwy finał poszukiwań zaginionego 82-latka

Zaginionego 82-latka odnalazł przypadkowy kierowca, gdy senior szedł ulicą na trasie Jabłów – Czarny Bór. Zmarzniętego seniora, po wykonaniu badań, przekazano rodzinie.

 

Szczęśliwy finał poszukiwań zaginionego 82-latka

Mężczyzna wyszedł koło południa z domu i do zmroku nie powrócił. Zaniepokojona rodzina 82-latka, około godziny 19:00 zgłosiła policji jego zaginięcie. Mundurowi rozpoczęli poszukiwania od sprawdzanie miejsc, w których najczęściej pojawiał się 82-latek.Na szczęście już po kilkudziesieciu minutach od zgłoszenia senior został odnaleziony.

- Natrafił na niego na trasie Jabłów – Czarny Bór jadący tą drogą przypadkowy mężczyzna. Na szczęście seniorowi, pomimo iż był wyziębiony, nic się nie stało. - informują policjanci.

Na miejsce wezwano zespół ratownictwa medycznego, po zbadaniu 82-latka, trafił on pod opiekę rodziny.

adm
foto: ilustracyjne (Pixabay)
redakcja@walbrzych24.com


 

Komentarze

Pero Pero bilans musi wyjść na zero (24 listopada 2023 19:19)
Emerytura z ZUS to polisa na życie przed eutanazją którą wkrótce przegłosują koalucjanci a in vitro to przciwwaga dla eutanazji seniorów 1 zeutanazjiwany senior to jedna inseminacja in vitro kobiety. Bo bilans musi wyjść na zero.Jak w piosence Jana Kaczmarka.

Dodaj komentarz

112  |   policja  |   zaginiony  |  

Miała 2,5 promila. Wiozła autem 5-letnie dziecko

Oszuści nie odpuszczają - młody mężczyzna stracił ponad 50 tysięcy...

Wypadek na trasie Struga-Stare Bogaczowice. Kierowca w szpitalu

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij