Menu

Pijany rajd po Nowym Mieście - kierowca miał ponad 2 promile

Jechał agresywnie i bardzo niepewnie — to relacja świadków rajdu, jaki 36-latek urządził sobie ulicami wałbrzyskiego Nowego Miasta. Jak się okazało, był kompletnie pijany. Brawurowa jazda może skończyć się dla mężczyzny pobytem w więzieniu nawet przez dwa lata.


 

Pijany rajd po Nowym Mieście - kierowca miał ponad 2 promile

Do zatrzymania doszło wczoraj przed godziną 22:00. Świadkowie zauważyli, że kierowca agresywnie i niepewnie jeździ ulicami Madalińskiego i Asnyka po wałbrzyskim Nowym Mieście. Ruszał z impetem, ostro hamował, a jego auto na drodze poruszało się zygzakiem — wynika z relacji świadków, którzy poinformowali policję.

Dzielnicowi drugiego komisariatu już po kilku minutach zatrzymali kompletnie pijanego mężczyznę. Badanie na zawartość alkoholu wykazało, że 36-letni mieszkaniec Wałbrzycha miał 2,16 promila alkoholu w organizmie. Mężczyzna nie miał też prawa jazdy.

36-latek stanie teraz przed sądem. Za jazdę na podwójnym gazie i brak uprawnień może spędzić w więzieniu nawet 2 lata. Grozi mu także długotrwały zakaz kierowania pojazdami i wysoka grzywna.

opr. adm
foto:
redakcja@walbrzch24.com

Komentarze

Romber (25 listopada 2023 22:02)
benk nie pisz komentarzy jak nie znasz sedna sprawy. nie bronię Buzarewicza, Nawet go prywatnie nie znam, raz miałem z nim kontakt i zachowywał się jak buc. Dyrektorem WOKu jeszcze był. Prawko stracił bo w promilach był. I git. ALE nie jechał po drodze publicznej, jak sugerujesz, tylko auto na podwórku przestawiał, i ma z tego co wynika, sąsiada co się nie lubią, albo ormo we krwi u gościa jest bo było. przepis to przepis ale waga zdarzenie też inna
benk (24 listopada 2023 22:24)
Tak, jak mu klawisz i kapelan pozwoli pojeździć jedną ręką na własnym koniu.
Wałbrzyszanin (24 listopada 2023 17:06)
Cytuję użytkownika: benk
On jechał śladami Buzarewicza z PO( dyr."Starej Kopalni",czyli faktycznie jakby domu kultury)- ,przyłapanego POdczas jazdy na promilkach i chciał w dobrej intencji sprawdzić czujność Policji.
Jebać te kórwy Pisowsko stalinowskie
benk (24 listopada 2023 12:26)
On jechał śladami Buzarewicza z PO( dyr."Starej Kopalni",czyli faktycznie jakby domu kultury)- ,przyłapanego POdczas jazdy na promilkach i chciał w dobrej intencji sprawdzić czujność Policji.
Radek (24 listopada 2023 12:02)
Ludzie wyjeżdżajcie z tego miasta. Tu jest dużo pijaków za kółkiem. W Niemczech od października zeszłego roku minimalna pensja krajowa wynosi po przeliczeniu na polskie 9000 PLN bez potrąceń. Praca jest w różnych branżach. Uczcie się chociaż fundamentalnych podstaw języka. A nawet dla osób bez znajomości języka jest praca. Warto się nad tym zastanowić.
Gienek (24 listopada 2023 11:39)
" nawet dwa lata," będziemy go utrzymywać? Niech zarobi na siebie.Patologia ,która niesie śmierć.Zabrać wszystko dziadowi..puścić w skarpetach,a pieniądze uzyskane przeznaczyć na poszkodowanych w wypadkach drogowych.
obs (24 listopada 2023 11:02)
Nazywanie Madalińskiego ulicą to lekkie nadużycie ;)
DJ2023 (24 listopada 2023 10:53)
Za kratami sobie pojeździ

Dodaj komentarz

policja  |   112  |   pijany kierowca  |   zatrzymanie obywatelskie  |  

Wałbrzych: pocisk koło warszatatu samochodowego

Zaginiony w górach 12-latek odnaleziony

Pijane za kierownicą...

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij