Menu

Wywabił mężczyznę z domu, a potem psiknął gazem

Policja szuka mężczyzny, który zaatakował gazem mieszkańca Łomnicy. Wywabił mężczyznę z domu pod pretekstem pomocy przy zepsutym samochodzie. 

Wywabił mężczyznę z domu, a potem psiknął gazem

Mieszkaniec Łomnicy wyszeł z domu i wsiadł do samochodu. Rzekoma awaria auta miała mieć miejsce ma na ul. Sudeckiej przy skrzyżowaniu z ul. Jeżynową, gdzie stał srebrny samochód marki Ford Focus kombi. Po dotarciu do „zepsutego” auta sprawca zaatakował pryskając z bliskiej odległości gazem pieprzowym prosto w twarz pokrzywdzonego. 

 

 

Według relacji świadków mężczyzna jst szczupły. Ma około 30  lat, wzrost ok. 180 cm, ubrany w szare spodnie, sportowe buty, rękawiczki i czarną puchową kurtkę z charakterystycznymi emblematami (na lewym rękawie okrągła naszywka z widokiem gór, na prawym rękawie prostokątna naszywka w kolorze niebieskim / seledynowym).
 
Policja prowadzi czynności i szuka sprawcy. 

red
foto: fb
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

benk (27 listopada 2023 9:52)
Ferdykurke- czy Ty POważnie chcesz zdemaskować ryżego Donalda?Tylko go nie myl z Mc Donaldem.
Szary obywatel (26 listopada 2023 19:39)
Cytuję użytkownika: Prawnik
Cytuję użytkownika: Lisy gończy
Komuś tu brakuje rozumu.Tydzien temu pokazali mordę tego gangstera, teraz intensywnie go poszukują i zasłonili mu facjatę.Gdzie tu rozum.!?
zapytaj polskiego prawa.
Przepraszam bardzo, ale na co czekają spece od ustanawiania prawa. Niech w końcu biorą się do roboty i dopracują to prawo, bo w takich przypadkach wychodzą na mega - d u r n i ó w.
Tyl (26 listopada 2023 8:55)
Cytuję użytkownika: asa
Ten bandyta to jakiś pisowiec pewnie, bo wszyscy pisowcy to pijacy i bandyci.
Chyba mówisz o sobie.Nie chlej więcej ,rozum dość zlasowany..Potrzeby dobry psychiatra.
asa (25 listopada 2023 8:53)
Ten bandyta to jakiś pisowiec pewnie, bo wszyscy pisowcy to pijacy i bandyci.
Noewo (25 listopada 2023 3:26)
Dlaczego temu bandyci zasłonięteto twarz? Jak go mam rozpoznać? Przecież ten artykuł sam przeczy sobie
Prawnik (24 listopada 2023 22:36)
Cytuję użytkownika: Lisy gończy
Komuś tu brakuje rozumu.Tydzien temu pokazali mordę tego gangstera, teraz intensywnie go poszukują i zasłonili mu facjatę.Gdzie tu rozum.!?
zapytaj polskiego prawa.
Niemrawy (24 listopada 2023 19:40)
Ja go widziałem, tylko że miał czarne kółko na mordzie. To może nie ten sam??...hmmm
Meg (24 listopada 2023 19:16)
Ale,że tak za darmo???? Ojej
DJ2023 (24 listopada 2023 18:45)
Cytuję użytkownika: Ferdydurke
To są kpiny! Dlaczego zasłaniana jest gęba poszukiwanego?
Kolego RODO
Ferdydurke (24 listopada 2023 17:45)
To są kpiny! Dlaczego zasłaniana jest gęba poszukiwanego?
Więcej komentarzy

Dodaj komentarz

lomnica  |   gluszyca  |   policja  |   112  |   interwencja  |   poszukiwany  |  

Wałbrzych: pocisk koło warszatatu samochodowego

Zaginiony w górach 12-latek odnaleziony

Pijane za kierownicą...

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij